Amazon üzerinden satıcısı Amazon olmayan laptop alınır mı?

Alınır fakat bu laptop alınmaz. Zen 3 mimarili işlemci ile RTX 4050 bu fiyata alınmaz. Bunu tercih etmek daha makul.

Teşekkür ederim yalnız tercihim ASUS'ya da MSI laptoplar gerekirse bütçe artabilir. Zaten bu kadar zor bir şey görmedim laptop alamıyoruz resmen yüksek paralara donanım yetersiz.

Teşekkür ederim yalnız tercihim ASUS'ya da MSI laptoplar gerekirse bütçe artabilir. Zaten bu kadar zor bir şey görmedim laptop alamıyoruz resmen yüksek paralara donanım yetersiz.

İlla ASUS'ya da MSI alacağım diyorsanız bunu tercih edebilirsiniz. Yine de Acer'ın RTX 3070 Ti olanını öneririm. Performans açısından 3070 Ti ekran kartı sağlam bir performans sağlıyor. Alacağınız bu bütçedeki laptopların malzeme kaliteleri hep aynı. Düşük seviye kalıyor.
Edit: Bilgisayar ASUS Türkiye tarafından yenilenmiş bu satıcıda. Başka sitelerdede muadili satışı yok. Hem MSI hem de ASUS için uygun ürün göremiyorum.

İlla ASUS'ya da MSI alacağım diyorsanız bunu tercih edebilirsiniz. Yine de Acer'ın RTX 3070 Ti olanını öneririm. Performans açısından 3070 Ti ekran kartı sağlam bir performans sağlıyor. Alacağınız bu bütçedeki laptopların malzeme kaliteleri hep aynı. Düşük seviye kalıyor.

Ben biraz da iyi markadan yanayım yani ASUS ve MSI hariç gerisi boş geliyor nedense. Ayrıca çok bilgi var ne yapacağımızı şaşırıyoruz.
Attığınız ürünün satıcısı iyi mi sorun olur mu?

MSI ürünü olarak bunu bulabildim uygun fiyatlı olarak.

Attığınız ürünün satıcısı iyi mi sorun olur mu?

Attığım ASUS ürünün satıcısı iyi fakat ürün yenilenmiş ürün. Sonrasında sorun çıkması muhtemel. Bu sebeple almanızı önermem. Attığım MSI laptopu inceleyebilirsiniz. İdeal görünüyor.

MSI ürünü olarak bunu bulabildim uygun fiyatlı olarak.

Attığım ASUS ürünün satıcısı iyi fakat ürün yenilenmiş ürün. Sonrasında sorun çıkması muhtemel. Bu sebeple almanızı önermem. Attığım MSI laptopu inceleyebilirsiniz. İdeal görünüyor.

Bu modelin ekran kartı 45W sanırım bilginiz var mı 140W'dan altı pek iyi olmuyor performans açısından.

Bu modelin ekran kartı 45W sanırım bilginiz var mı 140W'dan altı pek iyi olmuyor performans açısından.

Maalesef önerebileceğim çok bir seçenek bulamıyorum.
90W sonrası zaten 140W ile benzer performans veriyor ama 45W bayağı düşük kalıyor.
Son olarak bu 2 seçeneğe bakabilirsiniz.

ASUS daha iyi ama W değeri yazmıyor. İşin garip tarafı satıcı da bilmiyor :)

Geri
Yukarı