Amazon üzerinden satıcısı Amazon olmayan laptop alınır mı?

Ben Acer alıp geçerdim, o kasa kendini kanıtlamış bir model ve donanım olarak ASUS'tan çok daha güçlü. Rica ederim. Markadan ziyada model bakılmalı laptop alınırken. RAM ve SSD yükseltmesi yapmak hasar verilemediği sürece garantiyi etkilemiyor.

SSD olarak tercihim bu sizce nasıl uygun mudur?

RAM önerebilir misiniz? Modele uygun link atarsanız daha iyi olur.

SSD olarak tercihim bu sizce nasıl uygun mudur?

RAM önerebilir misiniz? Modele uygun link atarsanız daha iyi olur.

SSD güzel, kaliteli. RAM işini bence ürün elinize gelince bir konu açın ve etiketlersiniz, öyle bakalım. İçinde çıkacak ürüne göre alırız. Eğer 32 GB RAM alabilirim diyorsanız 2x16 GB öneri yapabilirim. Yine de ne çıkarsa çıksın bu RAM çoğu diğer RAM modelleri ile uyumlu oluyor. Hep olduğu gibi, RAM işi şans işi biraz;

SSD güzel, kaliteli. RAM işini bence ürün elinize gelince bir konu açın ve etiketlersiniz, öyle bakalım. İçinde çıkacak ürüne göre alırız. Eğer 32 GB RAM alabilirim diyorsanız 2x16 GB öneri yapabilirim. Yine de ne çıkarsa çıksın bu RAM çoğu diğer RAM modelleri ile uyumlu oluyor. Hep olduğu gibi, RAM işi şans işi biraz;

32 GB RAM fiyatı ne kadar bilmiyorum. Bir model atarsanız görmek açısından güzel olur. 16 GB ve 32 GB arasın'da çok fark olur mu? Geleceğe yatırım diyorsanız alırız sorun değil.

Yapılacak amaca göre 32 GB güzel seçim olabilir ilerisi için. Bundan 2 tane olacak şekilde düşünürseniz fiyatı belli oluyor.

Yapılacak amaca göre 32 GB güzel seçim olabilir ilerisi için. Bundan 2 tane olacak şekilde düşünürseniz fiyatı belli oluyor.

Bu markayı önermenizin özel bir nedeni var mı? Daha iyi RAM markaları var diye biliyorum. Bu arada sorularımla yormuyorumdur, umarım öğrenmek için. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu markayı önermenizin özel bir nedeni var mı? Daha iyi RAM markaları var diye biliyorum. Bu Ara'da sorularımla yormuyorumdur umarım öğrenmek için. :)
Attığı ürün Crucial yani Micron marka bellek çipi üreticisinin bireysel kullanıcılar için çıkarttığı RAM. Senin aldığın Corsair, G.Skill ya da Kingston içinde de Micron RAM olabilir. Zaten RAM üreten 3-4 firma var. Samsung, Micron(Crucial), SK-Hynix bazen Nanya. O gördüğün Corsair'ların içinde bu markalar var. Marka olayına çok yüzeysel yaklaşıyorsun.

Türkiye pazarında SO-DIMM olarak en yaygın model crucail var ve gerçekten kaliteli bir marka. Belleklerini kendileri üretiyor. Önerdiğimiz çoğu kişi farklı markalar ile bu markayı kullandı ve olumsuz bir dönüş yapmadı. Ona istinaden öneriyorum. Soru sormanızda hiçbir sakınca yok, burası soru sormak için zaten.

Türkiye pazarında SO-DIMM olarak en yaygın model crucail var ve gerçekten kaliteli bir marka. Belleklerini kendileri üretiyor. Önerdiğimiz çoğu kişi farklı markalar ile bu markayı kullandı ve olumsuz bir dönüş yapmadı. Ona istinaden öneriyorum. Soru sormanızda hiçbir sakınca yok, burası soru sormak için zaten.

Anladım teşekkür ederim.

Attığı ürün Crucial yani Micron marka bellek çipi üreticisinin bireysel kullanıcılar için çıkarttığı RAM. Senin aldığın Corsair, G.Skill'ya da Kingston içinde de Micron RAM olabilir. Zaten RAM üreten 3-4 firma var. Samsung, Micron(Crucial), SK Hynix bazen nanya. O gördüğün Corsair'ların içinde bu markalar var. Marka olayına çok yüzeysel yaklaşıyorsun.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı