Amazon ve Hepsiburada Güvenilir mi?

eclip

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Hepsiburada: https://www.hepsiburada.com/msi-gef...eforce-rtx-3070-gaming-x-trio-p-HBV000011TMHN

Amazon: MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G GDDR6, PCIe-4.0 3xDisplayPort, 1xHDMI 2.1, Ekran Kartı: Amazon.com.tr

Ekran kartına ihtiyacım var, yukarıdaki 2 siteden hangisi daha güvenilir?
Aracılıkları iyi mi?
Bir sorunla karşılaşsam yardımcı olurlar mı?
Ne kadar sürede kargo elime ulaşır?

Hocam farkındaysanız o siteler dev şirketler. Güvenli tabii ki.

Hepsiburada da satıcıya bağlı hocam yorumları okuyup gelen olumlu yorumların hangi satıcıdan olduğunu ayırın ve o satıcıdan alın, Amazon'un sahibi zaten dünyanın en zengin adamı +100 milyar dolarlık bir serveti vardı şimdi aklıma gelmedi tam miktarı, yani merak etmeyin bizim değersiz olan paramızın sadece 17 bin birimciği Jeff Bezos reisi doyurmaz rahatlıkla alabilirsiniz.

İkisi de çok büyük şirketler olduğu için güvenebilirsiniz 2 siteye de. Bunun dışında satıcının yorumlarına filan da bakmanız yararlı olur. Amazon'daki teki sıkıntı 3d secure olmaması. Buna rağmen Amazon'da hiç sıkıntı yaşamadım.

Her iki firma da güvenilir ancak bu ürünlerin satıcıları bu firmalar değil. Yine de Amazon'u tercih ederdim. İade sistemi vesaire Hepsiburada'dan daha iyi.

İkisi de çok büyük şirketler olduğu için güvenebilirsiniz 2 siteye de. Bunun dışında satıcının yorumlarına filan da bakmanız yararlı olur. Amazon'daki teki sıkıntı 3d secure olmaması. Buna rağmen Amazon'da hiç sıkıntı yaşamadım.
Gerek duydukları zaman 3d secure kullanıyorlar, amazonun ödeme işlemleri aşırı güvenli. Ben bile kendi kartım olmasına rağmen ban yedim amazondan düşünün :D

Bir çok konuda yazdım, görenlerde hatırlayabilir. Sistem toplarken, HepsiBurada üzerinden bazı 5 parça almıştım. Bütün satıcılar farklıydı, sorunda yaşamadım. Sadece bir tane ahlaksız vardı aralarında. O ahlaksız İzoly'di. Yalancı, düzenbaz. Ben normalde internet sitesi bile olduğunu güvenilir olup olmadığını bilmiyordum, oradan RAM almıştım(Corsair Vengance RGB Pro 3200 MHz). Bu RAMler 2800 üzeri stabil çalışmıyor ve ekran kartının RTX özelliğini kullandırtmıyordu. Servise göndermiştim, sorun yok dediler. Servis kısmında da ayrı yalan attılar, konu uzamasın anlatmayayım. Satıcıların güvenilir olup olmadığını araştırıp al.

Hepsiburada: https://www.hepsiburada.com/msi-gef...eforce-rtx-3070-gaming-x-trio-p-HBV000011TMHN

Amazon: MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G GDDR6, PCIe-4.0 3xDisplayPort, 1xHDMI 2.1, Ekran Kartı: Amazon.com.tr

Ekran kartına ihtiyacım var, yukarıdaki 2 siteden hangisi daha güvenilir?
Aracılıkları iyi mi?
Bir sorunla karşılaşsam yardımcı olurlar mı?
Ne kadar sürede kargo elime ulaşır?

Hepsiburada zaten güvenilir bir şirket sadece satıcıya dikkat etmeniz gerekiyor yetersiz kargolama yapabilir bu yüzden ürün hasar görebilir.

Geri
Yukarı