Amazon vs Hepsiburada kargo süresi

Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Hepsiburada üzerinden ürünü almak istediğimde yarın teslim seçeneği mevcut. Fakat Amazon'da alırken teslimat tarihi 4 Nisan yazıyor ( Satıcı amazonun kendisi). Sizce Amazon'dan alıp 3 4 gün beklemeli miyim yoksa Hepsiburada'dan alıp yarın geleceğinin garantisi var mı?
Amazona yönelmemin sebebi daha güvenilir olması fakat Hepsiburada'da yabancı değil. İade konusunda sorun çıkarır mı bilemiyorum klavye alacağım.

Son düzenleme:
Bir ürün alacaksam ilk önce Amazon'da var mı ona bakıyorum sadece TR değil Avrupa'da olsa fark etmiyor 4-5 iş gününde Avrupa'dan evine kadar teslim ediyorlar.

Bir ürün alacaksam ilk önce Amazon'da var mı ona bakıyorum sadece TR değil Avrupa'da olsa fark etmiyor 4-5 iş gününde Avrupa'dan evine kadar teslim ediyorlar.

Hocam Türkiye içi 4 günde zor geldi bana 😀
Yüksek bir modelse ve iade etme durumunuz varsa amazondan alınmalı ama klavye sonuçta, ne çıkacağı belli yani.
Yüksek bi model değil ama yine de amazondan aldım.
Ya tuşları silinik gelirse ve Hepsiburada kullanıcı hatası derse? Amazon'un öyle bir şey diyeceğini sanmıyorum.

Hocam Türkiye içi 4 günde zor geldi bana 😀

Yüksek bi model değil ama yine de amazondan aldım.
Ya tuşları silinik gelirse ve Hepsiburada kullanıcı hatası derse? Amazon'un öyle bir şey diyeceğini sanmıyorum.
Bu kadar karamsar düşünürseniz amazon harici hiçbir yerden alışveriş yapamaz hale gelirsiniz :) Ben de %80 amazonu tercih ediyorum ama bunu monitör, kulaklık vs alacaksam yapıyorum yani iade etmesi sıkıntılı ürünlerde. Hepsiburadayı da oldukça sık kullanıyorum hatta efsaneler kulübü üyesiyim orda, şimdiye kadar dediğinize yakın bir durum yaşamadım, binde bir olacak şeyler o dedikleriniz :) Ha çok şanssızım o da beni bulur diyorsanız orası başka :)

Geri
Yukarı