Amazon Windows 10 Key 5 TL

Deneme sürümünün anahtarı değil en azından ayrıca arasındaki farkı o şekilde karşılaştıramazsın.
Deneme sürümü değil kanka normal lisans. Hadi dediğin gibi olduğunu farz edelim senin kullanıp da bizim kullanamadığımız ne var? Müşteri hizmetlerinden destek alma ekstrası var sadece forumlar varken oraya yazıp hazır metin mesajı beklemeye gerek yok.

Deneme sürümü değil kanka normal lisans. Hadi dediğin gibi olduğunu farz edelim senin kullanıp da bizim kullanamadığımız ne var?

Canım arkadaşım bak beyni olmayan birisi düşün, bunu düşünür bu keyler çok pahalı sitelerde 5 10 TL arada dağlar kadar fark var ayrıca detaylı bilgi için gidip teknoloji mağazasına gidiyorsursun abi sizin bu kadar pahalıya sattınız keyi ben 5 TL aldım bak adamlar senle nasıl tartışılıyorlar araştır yaz tartışak kankam.

Vatan'dan paraya kıyıp aldım mutluyum :)

Bu linktekiyle arkadaşın attığı satıcı arasında fark var mıdır?

Aynı satıcı brom.
Hocam MAK ne demek açıklar mısınız?
Bana da lazım da.

Canım arkadaşım bak beyni olmayan birisi düşün, bunu düşünür bu keyler çok pahalı sitelerde 5 10 TL arada dağlar kadar fark var ayrıca detaylı bilgi için gidip teknoloji mağazasına gidiyorsursun abi sizin bu kadar pahalıya sattınız keyi ben 5 TL aldım bak adamlar senle nasıl tartışılıyorlar araştır yaz tartışak kankam.
Recep Baltaş'ın OEM keyler ile ilgili yazdığı makalesini oku. Vatan çalışanları da 800 liraya lisans alanlara enayi gözüyle bakıyorlar o yüzden sıkıntı yok en iyisi yapmışsın derler. :D

Recep Baltaş'ın OEM keyler ile ilgili yazdığı makalesini oku. Vatan çalışanları da 800 liraya lisans alanlara enayi gözüyle bakıyorlar o yüzden sıkıntı yok en iyisi yapmışsın derler. :D

Kendi isteğimle aldım arasındaki farkı anladığın zaman buraya gelirsin bir şirketin olurda o key yüzünden sorun çekersin geleceğe bir yazı yazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı