Amazon Yurt Dışından Alışveriş

Galiba yanlış linke tıklayın çünkü ben basınca scar 15 açılıyor.

Yani fazladan vergi almazlar mı sadece gümrük vergisi
Linkler karışmış evet, amazon eğer benim gösterdiğim rakamı geçerse gümrük masrafları para almayacağım diyor, gayet net yazmış.
''You won't be charged additional fees if the actual Import Fees exceed the Import Fees Deposit we estimated. For items sold by Amazon Marketplace sellers, please check the seller's policies.''

1500 € üzeri siparişinde ekstra KDV ödemesi yapıyorsun ama amazon zaten bunu fiyatına yansıttığı için hiçbirşey ödemeyeceksin. Linki gönderirsen kontrolünü yapabilirim.

hocam merhaba, yukarıdaki üründen sipariş vermeye kalktıgımda 2300 dolar gibi bir tutar tutuyor.. sizce gümrükte ekstra sorun çıkarılır mı, veya ekstra başka tutar eklenir mi.

hocam merhaba, yukarıdaki üründen sipariş vermeye kalktıgımda 2300 dolar gibi bir tutar tutuyor.. sizce gümrükte ekstra sorun çıkarılır mı, veya ekstra başka tutar eklenir mi.
Selamlar , hayır amazon'un taahhüt ettiğinden fazla ödemezsiniz bunu garanti ediyorlar. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

sipariş evrmedim ama bir ark. sipariş vermiş 1500 euro üstü olduğu için birkaç masraf çıkarmışlar.. ben 1750 dolara dnek getirdim aslında 1500 euro altına iniyor ama almakta kararsız kaldım

amazon amerika hocam.. forum donanıım haber yurtdışı sıcak fırsatlarda samgolinin açtığı konunun altına yorum olarak yazmış

bu linkte bir arkadaş yazmış sorunları

Yeni konular

Geri
Yukarı