Amazon'da 2021 basım kitap, 2022 basım gelebilir mi?

Fenriri65

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Amazon'da 345 yayınlarından AYT matematik alacaktım ancak 2021 basımmış. Kitabın Amazon'daki yorumlarında insanlar kitabın 2022 basımının geldiğini yazmışlar. Bu olabilir mi? Ben şu an sipariş etsem 2021 basım mı 2022 basım mı gelecek? (müşteri hizmetlerinden yetkililere sordum ellerinde 2021 basım olduğunu söylüyorlar.)

Müşteri hizmetleri cevabı vermiş zaten.

Sistemde 2021 gözüktüğü için müşteri hizmetlerinin 2021 dediğini düşünüyorum. Bence sipariş verin en kötü iade istersiniz. Şahsen eski basım gözüken bir soru bankası siparişim yeni basım gelmişti.

Müşteri temsilcisi sistemde yazanı söylüyor. En iyi çözüm sipariş edip kontrol etmek. Bu şekilde düzelttirdiğim bir kaç ürün olmuştu.

Sistemde 2021 gözüktüğü için müşteri hizmetlerinin 2021 dediğini düşünüyorum. Bence sipariş verin en kötü iade istersiniz. Şahsen eski basım gözüken bir soru bankası siparişim yeni basım gelmişti.
İşte tam bu durumdan bahsediyordum. Eski basım gözüken kitabın yeni basım gelmesi. Bende de aynısı olur mu acaba diye düşünüyordum.

Muhtemelen ellerindeki kitabı gönderirler. Kaldı ki kitapların arasında ciddi bir fark yok. Her yıl 5-10 soru değiştirip basımı değiştiriyorlar ve fazladan da fiyat çekiyorlar. Çoğu kitap firması bunu yapmakta.

Merhaba, Amazon'da 345 yayınlarından AYT matematik alacaktım ancak 2021 basımmış. Kitabın Amazon'daki yorumlarında insanlar kitabın 2022 basımının geldiğini yazmışlar. Bu olabilir mi? Ben şu an sipariş etsem 2021 basım mı 2022 basım mı gelecek? (müşteri hizmetlerinden yetkililere sordum ellerinde 2021 basım olduğunu söylüyorlar.)
Kitap şu anda geldi. 2023 basım olarak geldi. Yani Amazon'un kendi sitesinde eski basım gözükmesine rağmen kitabın yeni basımı gelebiliyor.

2022 yılında 2021 basım kitap aldım ve 2022 göndermişlerdi. Ama hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum.Olabiliyor öyle şeyler.

2022 yılında 2021 basım kitap aldım ve 2022 göndermişlerdi. Ama hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum.Olabiliyor öyle şeyler.
Cevabınızı almışsınız zaten görmeden yazmıştım.

Geri
Yukarı