Amazon'da 500 TL Hediye Kartı Alımına Sonraki Siparişe 75 TL İndirim

Dün 200 liralık alışveriş sonrası bugün 50 lira kart yüklendi. Az öncede 500 tl lik hediye kartı aldım 75 tl indirim geldi. 1 adet kablosuz süpürge aldım hem 50 liralık hem de 75 liralık indirim otomatik uygulandı

Hediye kartını satın aldığım hesapta kupon ile birlikte kullanabiliyor muyum ? Ayrıca 75 kuponun alt limiti var mı?

Bende 50 TL promosyon bakiyesi diye indirim var 500 tlden 75 TL kuponda gelse bunlar birleşirmi lütfen söyleyin ona göre hediye kartı alıcağım bugün almam lazım ayrıca 75 TL kupon kaç saat içinde geliyor.

Son düzenleme:
@Tim Birşey soracağım. Şu Prime üyelerine özel 200TL üzeri alışverişe 50TL bakiye olayı sepet tutarı geçtiğinde mi geliyor yoksa kuponun varsa (bende 50TL var) alacağım ürün 216TL. Sepet tutarına göre gelmesi gerekiyor fakat son ödeme ekranında 50TL indirim uygulanıyor. Bu durumda 50TL bakiye gelmez mi? Bilgin var mı?

@Tim Birşey soracağım. Şu Prime üyelerine özel 200TL üzeri alışverişe 50TL bakiye olayı sepet tutarı geçtiğinde mi geliyor yoksa kuponun varsa (bende 50TL var) alacağım ürün 216TL. Sepet tutarına göre gelmesi gerekiyor fakat son ödeme ekranında 50TL indirim uygulanıyor. Bu durumda 50TL bakiye gelmez mi? Bilgin var mı?
Benim bildiğim 200 TL alışveriş yapınca bir sonrakine 50 TL geliyor. Ama bende 200 TL’yi geçince direk yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı