Amazon'da satılan ASUS GeForce Cerberus GTX 1050Ti ekran kartı güvenilir mi?

Bu ürün Amazon Almanya tarafından satılıyor. Ürüne 1 sene Amazon garanti veriyor. Menşei Çin olması Çin'de üretilmesi anlamına geliyor. Apple da Amerikalı firma ama Çin'de üretim yapıyor. Ayrıca Tayvan ile Çin'i Kıbrıs ile Türkiye gibi düşün.

O fiyatlarda ikinci el düşünürseniz 1660S-Ti veya RTX 2060 bulunabilir diye düşünüyorum tabi sisteminizin diğer bileşenleri de önemli.
Ek olarak ikinci el RX 6600. İlle sıfır alıcam derseniz:

O fiyatlarda ikinci el düşünürseniz 1660S-Ti veya RTX 2060 bulunabilir diye düşünüyorum tabi sisteminizin diğer bileşenleri de önemli.
Hocam çok fazla oyun oynamıyorum sadece CS:GO'da 300'e yakın FPS versin yeter benim için. Sıfır olması tercihimdir çünkü uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. Diğer parçalar ise şöyle; i3-12100F , 16 GB 3000 MHz bellek, 500 Watt Thermaltake güç kaynağı, Asus Prime H610M-E D4 anakart.

Hocam ben daha önce çok alışveriş yapmadım bu site güvenilir midir acaba? Ayrıca Biostar'ı da ilk defa gördüm.

Hocam çok fazla oyun oynamıyorum sadece CS:GO'da 300'e yakın FPS versin yeter benim için. Sıfır olması tercihimdir çünkü uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. Diğer parçalar ise şöyle; i3-12100F , 16 GB 3000 MHz bellek, 500 Watt Thermaltake güç kaynağı, Asus Prime H610M-E D4 anakart.
Sıfır istiyorsanız üstteki tarzda bir 1650'de olabilir veya 6500XT falan da bakabilirsiniz. İkisi de 1050 Ti'dan daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı