Amazon'da satılan Xbox Wireless Controller orijinal mi?

Pallaggha

Picopat
Daha fazla  
Amazon.com.tr Amazon'da normalde 3.100TL satılan Xbox 9.nesil Gamepad'i satıcılar kısmına girince 2000 TL'ye var. Bu ürünün garantisi var mı? 2000 TL olan. Bir de değer mi sizce almaya? Yoksa para üstüne para koyup daha pahalısını mı almak mantıklı?

Amazon.com.tr Amazon'da normalde 3.100TL satılan Xbox 9.nesil Gamepad'i satıcılar kısmına girince 2000 TL'ye var. Bu ürünün garantisi var mı? 2000 TL olan. Bir de değer mi sizce almaya? Yoksa para üstüne para koyup daha pahalısını mı almak mantıklı?
Sırf depozito için toplam 1100 lira depozito ödeyeceksiniz. Mantıksız.

Vergi + kargoyla beraber ürün yaklaşık 4000TL'yi buluyor zaten;
1704893939810.png

Satıcı Amazon, ürün Almanya'dan geliyor ve fiyat vergi + kargo fiyatı.
Siyah fiyatı daha da ucuz hatta.

Pardon yanlışlıkla size alıntı atmışım.

Özellikle Xbox almak zorunda değilseniz:
Amazon.com.tr bütçe çıkarsa Wolverine V2 de iyidir.

1704894211948.png

2 defa amazondan aynı ürünü aldm. İlkinde satıcıya dikkat etmediğim için stok bitince farklı bir mağazanın sattığı ürün geldi, garantisini kontrol ettiğimde 3 ayı kalmıştı ve kutu içeriği eksikti. Amazona ulaştım iade kodu aldım ve ürünün satıcısının da amazon olduğuna dikkat ederek tekrar aldım. İkinci gelenin garanti sürecini ben başlattım, hala daha kullanıyorum herangi bir sorun yok.

Geri
Yukarı