Amazon'daki Apple Lightning Kablosu Orijinal mi?

Arkadaşlar, aşağıdaki kablo orijinal kablo mu? Normalde Amazon'un sattığı ürünler de sorun olmaz fakat yorumlar da orijinal olmadığına dair yorumlar gördüm, kabloyu alırsam eğer geldiği zaman orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler şimdiden.
Satıcı olarak Amazon'dan alırsanız orjinal ürün edinmiş olursunuz. Bizzat aldım ve kullanmaktayım.

Amazon'dan, Samsung, Apple gibi markaların ürünlerini alacağım zaman hep satıcısına bakarım satıcısı Amazon ise alabilirsiniz orijinaldir.

Hocam kullananlar orijinal diye aldığında Apple'ı arayıp kontrol etmek istemişler fakat Apple ürünün orijinal olmadığını tespit etmiş bunun yanı sıra 2 yıl Amazon garantili olduğu için önermek isterdim şahsen ama bazı arkadaşlarada bozuk ürün gönderildiği için önermem ben.

Bunlar başka satıcılardan alanlar.

Arkadaşlar, aşağıdaki kablo orijinal kablo mu? Normalde Amazon'un sattığı ürünler de sorun olmaz fakat yorumlar da orijinal olmadığına dair yorumlar gördüm, kabloyu alırsam eğer geldiği zaman orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler şimdiden.
Oradaki mesajlar "genel" olarak geçiyor. Amazon'un sattığı ürünler olmuyor yani sadece. Amazon kendi satıyorsa şüphe duymamalısınız.

Geri
Yukarı