Amazon'dan 20.000 TL'ye laptop önerisi

Aeloualev

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Laptoplar hakkinda cok bilgiye sahip degilim. Baslikta dedigim gibi Max 20klik bir laptop alacagim. Oyun onceligim yok, oyun icin kullandigim bir kasam var. Is amacli saga sola goturmelik, nadir olsa da muzik ve video islerinde kullanacagimdan dolayi guzel bir islemci ve genel olarak yorulmuyacak bir sistem istiyorum. Onerilere acigim.
Aklimdaki modeller:

HP Victus 16-d0030nt (Önceligim almak istedigim bu.)

HP Pavilion (Pavlion modellerinde kronik isinma sorunu var diye biliyordum. Yillar oncesinden o yuzden biraz uzak duruyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna bakın hocam:
Windows istiyorsanız ise buna bakın:

Asil istegim benimde laptop ama ne yazikki kendim almiyorum calistigim yere aldiracagim onlarda ne yazikki Apple almiyorlar.

Bunada bakabilirsin ya da MacBook vs. de alınabilir.
@DenizKaya2809 bunu bende gordum ama malzeme kalitesi konusunda lenova ile hp arasinda nasil farklar var bilmiyorum hic aldiktan sonra basimi yaksin istemiyorum belirlir bi surede olsa kullanan tanidigniz oldu mu acaba lenova urunlerini ?

Asil istegim benimde laptop ama ne yazikki kendim almiyorum calistigim yere aldiracagim onlarda ne yazikki Apple almiyorlar.

@DenizKaya2809 bunu bende gordum ama malzeme kalitesi konusunda lenova ile hp arasinda nasil farklar var bilmiyorum hic aldiktan sonra basimi yaksin istemiyorum belirlir bi surede olsa kullanan tanidigniz oldu mu acaba lenova urunlerini ?
lenevo gayet kalitelidir hocam bende kullaniyorum bi sorunu yok

Geri
Yukarı