Amazon'dan açılmış telefonun iadesi olur mu?

Cihazı sıfırlayın. Fiziksel olarak parmak izi vb. bırakmadan kutulayın. Satıcı ile görüşün ve SIM kart takmadığınızı belirtin. Bu şekilde iade alabilirler. Biraz da satıcının insiyatifinde bu durum.

SIM kart takılırsa GSM operatörü ile cihaz eşleşiyor. Sıfır cihaz statüsünden çıkıyor.

Tamam teşekkür ederim ve bir de bu sorunla ilgili bir çözümünüz var mı çünkü daha düşük kalitede bir telefonda video izlerken kasma sorunu yok.

Tamam teşekkür ederim ve bir de bu sorunla ilgili bir çözümünüz var mı çünkü daha düşük kalitede bir telefonda video izlerken kasma sorunu yok.
Xiaomi'nin resmi forumlarından da araştırabilirsiniz, ancak yazılımı muhtemelen eski sürümdür, genelde cihaz kutudan çıktığı hali ile güncel olmuyor. Yazılım güncellemesi sorunu çözebilir.

SIM kart takıldıysa ve Wi-Fi ile internet erişimi yapıldıysa, kişiselleştirildiği için iade kabul edilmiyor.
Amazon kendi sattığı ürünlerde kolaylık sağlıyor fakat pazaryeri mağazalar için kararı kendilerine bırakıyor.
Media Markt'ten iPhone 12 aldım iki ay önce kartımı takmıştım, bir hafta kullandım iadeye gönderdim aldılar. Zaten almak zorundalar 14 gün koşulsuz iade var.

Geri
Yukarı