Çözüldü Amazon'dan akşam yapılan siparişin sabah gelme ihtimali var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Amazon Prime üzerinden akşam saat 19.00 gibi yapılan siparişin sabah 11-12 gibi gelme olasılığı nedir acaba?

Evde olmama ihtimalim olduğu için tahmini ne kadar sürede gelebilir merak ediyorum. Saat 22:00'ye kadar teslim edilecek yazıyor. Bu konuda bilgili olan biri varsa yardım edebilir mi acaba? Teşekkürler.

Çözüm
Sipariş bugün 22.00'a kadar teslim görünüyor ise gelir işte.

Akşam değil de öğlen saatlerinde sipariş verdiğim oldu ve erken saatlerde elime ulaşmıştı.

Ekspres Teslimat olarak gözüküyor sanırım en hızlı şekilde gönderim bu yönde yapılıyor.
Gelir bugün.
Akşam değil de öğlen saatlerinde sipariş verdiğim oldu ve erken saatlerde elime ulaşmıştı.
O zaman yine erken saatlerde gelebilir.(Semtin yoğunluğuna bağlı olarak)

Hocam Amazon istisna olabilir. Çok hızlı çalışıyor ve depolarında varsa dediğiniz gibi olabilir. Normalde bir şey sipariş verdiğimiz zaman sipariş alınır, ödeme onaylanır, sipariş hazırlanır, kargoya verilir ve kargo firmasından dağıtıma çıkıp bize ulaşır. Gece verilen siparişin sabah gelmesi biraz zor ama dediğiniz gibi imkansız değil.
Amazon benim içinde istisna hocam zaten onda hemfikiriz :). Keşke daha fazla ürün yelpazesi olsa ben 3 yıldır kullanıyorum çok fazla bir gelişme göremedim ondan ötürü de prime üyeliğimi iptal etmiştim.

Benim bildiğim kadarıyla Satıcı Amazon ise depolar 7/24 gönderim paketlemesi yapıyor.
Yani hangi saate sipariş verdiğinin önemi yok İstanbul da vs yaşıyorsan sabah veya öğlen saatlerinde kargon eline ulaşabilir.

Benim bildiğim kadarıyla Satıcı Amazon ise depolar 7/24 gönderim paketlemesi yapıyor.
Yani hangi saate sipariş verdiğinin önemi yok İstanbul da vs yaşıyorsan sabah veya öğlen saatlerinde kargon eline ulaşabilir.

Şansıma konuyu oluşturduktan sonra ürün kargoya verildi bildirimi aldım.

Selam, Amazon Prime üzerinden akşam saat 19.00 gibi yapılan siparişin sabah 11-12 gibi gelme olasılığı nedir acaba?

Evde olmama ihtimalim olduğu için tahmini ne kadar sürede gelebilir merak ediyorum. Saat 22:00'ye kadar teslim edilecek yazıyor. Bu konuda bilgili olan biri varsa yardım edebilir mi acaba? Teşekkürler.
Evet var ilaç kutusu almıştım ertesi sabah bana ulaşmıştır

Kesinlik yok onda, aynı seyi yasadım 22:00'a kadar teslimat oldugu halde ertesi gün oglene dogru aldım kargoyu.
Öyle bir şey olunca Amazon ortalama 50 TL telafi iadesi sağlıyor. Kesinlik belirtiyor Amazon. Yaşadım ben de sizin yaşadığınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı