Amazon'dan alınan laptopu iade etmek

Arkadaşın belirttiği gibi dilerseniz fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz hocam. Bir günde çok fazla kişisel data aktarmadığınızı, aktardıklarınızı sildiğinizi düşünerek pek bir şeye gerek yok diye belirttim bilginize. Sizin de ifadenizle eğer herhangi bir hasar vesaire yoksa zaten alıyorlar hemen. Ben 1 hafta kullandığım monitörü iade etmiştim sorun olmadı.
Hocam ben tüm kişisel bilgileri, mail adresi ve şifreleri, uygulamaları vs. sildim ama başlat menüsüne tıklayınca hesap bölümünde kendi ismim soy ismim yazıyor bir tek onu silemedim format atmadığım için. Sizce sorun olur mu? Ona göre kutusundan çıkartıp sileyim.

Hocam ben tüm kişisel bilgileri, mail adresi ve şifreleri, uygulamaları vs. sildim ama başlat menüsüne tıklayınca hesap bölümünde kendi ismim soy ismim yazıyor bir tek onu silemedim format atmadığım için. Sizce sorun olur mu? Ona göre kutusundan çıkartıp sileyim.
İsterseniz format atın hocam sizin için sorun olmayacaksa onlar için de olmayacaktır zaten.

İsterseniz format atın hocam sizin için sorun olmayacaksa onlar için de olmayacaktır zaten.
Hocam telefondan müşteri hizmetleri ile görüştüm laptop oraya ulaştığında zaten sıfırlama olacakmış. Laptopta yer alan fotoğraf, video gibi şeylerin kullanıcı mağduriyeti olmaması için o yüzden iade edilmeden önce silinmesi isteniyormuş. Çözdüm yani.

Hocam telefondan müşteri hizmetleri ile görüştüm laptop oraya ulaştığında zaten sıfırlama olacakmış. Laptopta yer alan fotoğraf, video gibi şeylerin kullanıcı mağduriyeti olmaması için o yüzden iade edilmeden önce silinmesi isteniyormuş. Çözdüm yani.
Hayırlısı olsun hocam şimdiden. Umarım hızlı gerçekleşir işlemler.

Hayırlısı olsun hocam şimdiden. Umarım hızlı gerçekleşir işlemler.
Hocam iade işlemi için Aramex isimli bir firma kapımdan ürünü alıp Amazon deposuna götürecekmiş. Ürün Amazon deposuna vardığı zaman iade işleminin gerçekleşeceğini söylediler. İade işlemi gerçekleştikten sonra 1.000 - 2.000 TL fazla verip aynı özelliklere sahip ama Lenovo olan Ideapad Gaming 3 modelini almayı düşünüyorum.

Hocam iade işlemi için Aramex isimli bir firma kapımdan ürünü alıp Amazon deposuna götürecekmiş. Ürün Amazon deposuna vardığı zaman iade işleminin gerçekleşeceğini söylediler. İade işlemi gerçekleştikten sonra 1.000 - 2.000 TL fazla verip aynı özelliklere sahip ama Lenovo olan Ideapad Gaming 3 modelini almayı düşünüyorum.
Hocam bütçenizi belirtip kullanım amaçlarınızla beraber yeni bir konu açın. Arkadaşlar yardımcı olsun isterseniz karar vermenizde.

Yeterince araştırmadınız mı acaba ? Az çok kaç fps alacağınız bellidir özelliklerine göre.
Hocam biraz orada işgüzarlık ettim Dell'e güvendim, Dell kalitesiz ürün satmaz herhalde hem de baktım satıcısı da Amazon resmiymiş, özellikleri de fiyatına göre güzel alayım bari dedim ama keşke almasaymışım. Üründe ciddi ısınma sorunu var o yüzden bugün iade ettim.

Geri
Yukarı