Amazon'dan bilgisayar toplanır mı?

MrOpposite

Hectopat
Daha fazla  
Bazı parçaların daha ucuzunu Hepsiburada'da falan bulursam oradan alırım ama çoğunluğunu Amazon'dan toplamayı düşünüyorum. Sizce iyi bir fikir mi? Hayır diyenleri gördüm ama hepsi 2020-2021 yıllarında hayır demiş. Sizce 2024'te toplanır mı? Daha ucuz diye Amazon'dan toplamayı düşünüyordum.

Bazı parçaların daha ucuzunu Hepsiburada'da falan bulursam oradan alırım ama çoğunluğunu Amazon'dan toplamayı düşünüyorum. Sizce iyi bir fikir mi? Hayır diyenleri gördüm ama hepsi 2020-2021 yıllarında hayır demiş. Sizce 2024'te toplanır mı? Daha ucuz diye Amazon'dan toplamayı düşünüyordum.
İlla belli bir siteden toplanmaz sistem niye öyle belirliyorsunuz ki? Bakarsınız akakçe'den falan hangi site en ucuz ve güvenilirse ordan alırsınız. İlla Amazon veya HB diye bir şey yok.

Bütçenizi belirtip bir sistem önerisi konusu açın yardımcı olalım.

Hazır almak toplamaktan daha ucuza gelir bir de parça uyumsuzluğu sorujun olmaz tabii elinde başka parça olmadigini varsayarsak.
pcpartpicker kullanacağım. o uyumsuzlukları tespit ediyor.

İlla belli bir siteden toplanmaz sistem niye öyle belirliyorsunuz ki? Bakarsınız akakçe'den falan hangi site en ucuz ve güvenilirse ordan alırsınız. İlla Amazon veya HB diye bir şey yok.
Doğru diyorsunuz. Ben zaten en ucuz fiyatları Amazon'da gördüm diye Amazon dedim.

Bütçenizi belirtip bir sistem önerisi konusu açın yardımcı olalım.
Tamamdır öyle yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı