Amazon'dan Bilgisayar Toplanır mı?

erayaman2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar amazon.com'dan sistem toplamak istiyorum. Site tamamen güvenilir mi onu öğrenmek istiyorum, yani bir arıza falan çıkarsa cihazda Amazon sorumluluk alır mı ve kaç günde gelir? Bunları merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site güvenilir ama bizim gümrük sistemimiz için aynı şeyi söyleyemem. Ürünleri normal kargo ile getirtirsen genellikle 15-20 gün arasında geliyor, hızlı kargo ile sipariş verirsen birkaç günde geliyor ama gümrük işlemleriyle o süre 1 haftaya uzuyor. Dikkat etmen gereken 2 şey var, alacağın ürünler yasaklı ürünler listesinde olmamalı yoksa gümrükte takılır ve global garantiye sahip ürünler olmalı.

Bir cihaz hasarlı gelirse canlı destekten bildirim yapıyorsun, anında sana yenisini hızlı kargoyla ücretsiz gönderiyorlar ve sen de elindeki ürünü onlara geri gönderiyorsun. Sonradan gönderim ücretini kart hesabına geri yatırıyorlar.

Not: Amazon yeni ürünü gönderdikten sonra elindeki bozuk ürünü geri göndermemezlik yapma.

Site güvenilir ama bizim gümrük sistemimiz için aynı şeyi söyleyemem. Ürünleri normal kargo ile getirtirsen genellikle 15-20 gün arasında geliyor, hızlı kargo ile sipariş verirsen birkaç günde geliyor ama gümrük işlemleriyle o süre 1 haftaya uzuyor. Dikkat etmen gereken 2 şey var, alacağın ürünler yasaklı ürünler listesinde olmamalı yoksa gümrükte takılır ve global garantiye sahip ürünler olmalı.

Bir cihaz hasarlı gelirse canlı destekten bildirim yapıyorsun, anında sana yenisini hızlı kargoyla ücretsiz gönderiyorlar ve sen de elindeki ürünü onlara geri gönderiyorsun. Sonradan gönderim ücretini kart hesabına geri yatırıyorlar.

Not: Amazon yeni ürünü gönderdikten sonra elindeki bozuk ürünü geri göndermemezlik yapma.

peki global garantiye sahip olduğunu nereden anlayacağım ?? alacağım ürünlerden biri logitech g230 kulaklık bu kesin garantilidir diğeri de 320 gb harddisk western digital caviar blue markalı şu şekilde almayı planlıyorum.
upload_2016-11-27_2-33-6.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı