Amazon'dan Dyson Marka Süpürge Almak

merve.qw3

Decapat
Merhabalar. Amazon.com'dan Dyson marka süpürge almak istiyorum. Burada fiyat olarak 4700₺, amazon'da 3000₺ gönderici olarak da amazonun kendisi. Amazon'dan bu süpürgeyi almamda dezavantaj oluşturacak bir durum var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece biraz bekleme süresi olacak o kadar. Mağazadan aldığın gibi hızlı kullanamazsın:) Fakat kargo ve vergisi ile beraber mi 3000 TL? Onları ekledin mi?

IMG_7537.JPG

Açıkcası tam anlayamadım. Ama ödeme ekranında fotoğraftaki gibi, sanırım ödemem gereken net tutar bu.

Son düzenleme:
Merhaba türkiye de 4.700 tl olan model hangisi ? Ben animal pro 2 yi bile o fiyatın yarısına almıştım.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Merak ettiğim bir şey daha var. Garantisinde vs sıkıntı yaşar mıyım?
Türkiye garantisiyle satılıyor zaten bir sorun olmaz. Ürünün tam ismini alabilir miyim bu arada. Yıllar önce 700TL'ye Dyson aldım hala cayır cayır halı kaldırıyor :)

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Merak ettiğim bir şey daha var. Garantisinde vs sıkıntı yaşar mıyım?
Türkiye mağazası olduğu için Türkiye'deki garanti şartlarına tabiidir. Yani hiçbir sorun olmaz. Mağazadan alınan üründen hiçbir farkı yoktur garanti ve servis konusunda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı