Amazon'dan Ekran Kartı Almak

• Konuyu başlatan Kamdi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Kamdi

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan ekran kartı almaya karar verdim. Üyeliği düzgün yaptıktan sonra satın alma işlemini gerçekleştireceğim. Kargo ücretli olmaz sanırım ama olsa da fark etmez ödemesini yaparım. Peki gümrükten geçerken sıkıntı çıkar mı? Ekstrası olur mu? Bunları cevaplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon ödeme ekranında vergiyi de önceden alıyor diye biliyorum yanlışsa düzeltin. Bir de hangi kartı alacaksın? GTX 1060'ı araştırdığımda buradaki fiyattan 200-300 TL daha ucuza geliyordu.

Amazon'dan ekran kartı almaya karar verdim. Üyeliği düzgün yaptıktan sonra satın alma işlemini gerçekleştireceğim. Kargo ücretli olmaz sanırım ama olsa da fark etmez ödemesini yaparım. Peki gümrükten geçerken sıkıntı çıkar mı? Ekstrası olur mu? Bunları cevaplar mısınız?

İşlemi gerçekleştirdinizmi ? Şahsen bende gtx 1070 veya 1080 almayı duşunuyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.

EVGA GeForce GTX 1080 SC GAMING ACX 3.0, 8GB GDDR5X, LED, DX12 OSD Support (PXOC) Graphics Card 08G-P4-6183-KR
Screenshot-2017-10-7 Amazon com - Order 111-7928280-1588258.png

Vega 56 alacağım 1000TL daha ucuza gelecekti, işlemi de hala gerçekleştirmedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı