Amazon'dan Galaxy Tab S6 Lite kalem ucu alınır mı?

Destech orijinal uç temin edebiliyor mu? Epey araştırdım ama Samsung dahi orijinal uç sattığını iddia etmiyor. Amazon'da 5 tanesi 70 liraya, bahsettiğiniz sitede 2 tanesi 140 liraya satılıyor. Ek olarak destechten uç almış mıydınız?

Sertlik rahatsız edici düzeyde mi ? Memnun musunuz eskisine göre ?
Destechten ben de bir kalem satın almıştım. Kalem orijinal Samsung kalemiydi, sonra o ucu kırılan kalemi de oradan değiştirmişlerdi. Samsung'un yetkili servisi olduğu için orijinal uç konusunda bence güvenebilirsiniz.
Amazon'dan aldığım uçların sertliği orijinal uca göre ilk başlarda rahatsız etmişti. Tabi sonra alışıyorsunuz ama uçlar çok kalitesizdi ve o kırılma olayı çok can sıkabilir. 1000 liraya yeni kalem almak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanızı öneririm.

Destechten ben de bir kalem satın almıştım. Kalem orijinal Samsung kalemiydi, sonra o ucu kırılan kalemi de oradan değiştirmişlerdi. Samsung'un yetkili servisi olduğu için orijinal uç konusunda bence güvenebilirsiniz.
Amazon'dan aldığım uçların sertliği orijinal uca göre ilk başlarda rahatsız etmişti. Tabi sonra alışıyorsunuz ama uçlar çok kalitesizdi ve o kırılma olayı çok can sıkabilir. 1000 liraya yeni kalem almak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanızı öneririm.
Sipariş ettim, deneyip göreceğim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba, Amazon üzerinde satılan ve orijinal Samsung kalem ucu olmayan uçları kesinlikle almayın. Orijinal Samsung kalem ucu daha yumuşak bir uca sahip. Benim Amazon'dan aldığım uç çok daha sertti ve aldıktan iki hafta sonra uç kırıldı, sapı kalemin içinde kaldı. O uç yüzünden yeni kalem almak zorunda kaldım. Bu sebeple alacağınız yeni ucun kesinlikle orijinal olmasına dikkat edin. Diğerleri bende olduğu gibi sıkıntı çıkarabiliyor. Destech sitesi ise gayet güvenli, ben ordan memnun kaldım. Orijinal uçları ordan alabilirsiniz.
Tab s6 lite kalem ucunu grantiye versem değişirlermi sapında bişey yok sadece ucu değişirler mi acaba garantide?

Yeni konular

Geri
Yukarı