Samsung Galaxy Tab S6 Lite alınır mı?

Will Bettelheim

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, YKS sürecince kalemli bir tablet arıyordum. Tam güzel bir model buldum. Bütçeme de uygundu. Fakat vergi zammı sonrasında 2000TL arttı o yüzden alamadım, biraz düşük model olarak bunu buldum hem kalemli, ekranı vs. güzel diyorlar. Fakat 4 GB RAM bulundurması biraz düşündürmedi değil, oyun oynamıyorum sadece, Zoom görüşmeleri not almak ve dizi izlemek için kullanacağım, daha önceden bu tableti kullananlar varsa tecrübelerinizi merak ediyorum. Eğer model kötü ise 7000 7500 TL civarı kalemli tablet öneriniz varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Alınır. Güzel cihazdır, üzmez. 3 yıl önce almıştım tableti pandemi zamanında dersler için kullanıyordum. Fakat geçen sene suya düşüp çöp oldu. Sonra yine aynısından aldım. Sizin yapacağınız işlemler için mükemmel cihazdır.

Alınır. Güzel cihazdır, üzmez. 3 yıl önce almıştım tableti pandemi zamanında dersler için kullanıyordum. Fakat geçen sene suya düşüp çöp oldu. Sonra yine aynısından aldım. Sizin yapacağınız işlemler için mükemmel cihazdır.
Tamamdır , çok teşekkür ederim görüşünüz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı