Amazon'dan gelen ölü pixelli monitör iade kapsamında mı?

NiRisai

Hectopat
Arkadaşlar selam. Bugün Amazon'dan aldığım Optix MAG251RX monitör geldi. Tüm testler sorunsuzken siyah ölü pixel testinde şu şekilde 2 nokta var ekranda. Normal kullanımda fark edilmiyor. İade etsem indirim bitmeden tekrar alabilir miyim? Amazon politikası ne kadar hızlı ilerliyor bilgilendirseniz sevinirim.

20220613_175310.jpg

Arkadaşlar selam. Bugün Amazon'dan aldığım Optix MAG251RX monitör geldi. Tüm testler sorunsuzken siyah ölü pixel testinde şu şekilde 2 nokta var ekranda. Normal kullanımda fark edilmiyor. İade etsem indirim bitmeden tekrar alabilir miyim? Amazon politikası ne kadar hızlı ilerliyor bilgilendirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1418447

Amazon kadar kaliteli firma yoktur iade konusunda ve değişim konusunda.

Fakat iade edilen ürünleri 0 diye satıyorlar ne kadar yardım sever olsalarda her firmanın artıları olduğu gibi Amazon'unda bu yönden bir eksisi var.

Amazon kadar kaliteli firma yoktur iade konusunda ve değişim konusunda.

Fakat iade edilen ürünleri 0 diye satıyorlar ne kadar yardım sever olsalarda her firmanın artıları olduğu gibi Amazon'unda bu yönden bir eksisi var.

Hicbir firma iade alidigi urunu cope atmiyor ki o urunler bir sekilde donusturulup - tamir edilip tekrardan satisa sunuluyor.

Eki Görüntüle 1418447
hocam bence değişim isteyin daha iyi olur

Hiçbir firma iade alidigi urunu cope atmiyor ki o urunler bir sekilde donusturulup - tamir edilip tekrardan satisa sunuluyor.

İşte bu durum yanlış iade edilen ürün diye belirtip satmaları gerekiliyor. Ki eğer ürünleri tamir ettirirlerse seri numarası üzerinden bir işlem yapılmişmı diye fark ediliyor o tamir işini göze alamazlar çok rahat yakalanılır ama monitör beğenmedim diye iade edip satılırsa ruhun bile duymaz.

İşte bu durum yanlış iade edilen ürün diye belirtip satmaları gerekiliyor. Ki eğer ürünleri tamir ettirirlerse seri numarası üzerinden bir işlem yapılmişmı diye fark ediliyor o tamir işini göze alamazlar çok rahat yakalanılır ama monitör beğenmedim diye iade edip satılırsa ruhun bile duymaz.

Tamir islemini benim bildigim Amazon yapmiyor zaten. O noktada servis veya dist. ile anlasmalar var. Urun servise yollanip yeniden sifirmis haline getirilip tekrardan satisa sunulabiliyor. Gelen arizali urunu dumduz paketleyip tekrardan satisa sunacaklarini sanmiyorum. Baska saticilardan yapan var da Amazon kendi satiyorsa yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı