Amazon'dan PS4 megapack alınır mı?

Nedeni var mı, PS5 çok yakında çıkıyor. 1 yıl içerisinde oyun desteği kesilecek bir konsola 3.000+ TL yatırım yapmaktan bahsediyorsun.
İlk kez aldığını varsayarsak çok büyük bir oyun kütüphanesi ile karşı karşıya kalacak ve bu fazlasıyla yeterli olur bugün hala ps3 alanlar var ayrıca ps5'in fiyatı da belli sonuçta.

PS4 alınmaz artık. Hele 3000TL'ye.

Xbox Series S'i bekleyin veya en ucuzundan Xbox One S alıp, yanına Game pass alın.

Xbox One S ve Game pass alırsanız daha karda olursunuz hiç olmazsa. Oyuna para vermezsiniz.

İkinci el hiç mi alamazsınız?

İlla konsol zorunlu değilse PC ve gamepad alın?

İkinci el mi alayım.
Sahibinden'de Xbox One konsolları ikinci el 1.500 Lira ve altına bulabilirsin. Yarı fiyatına aynı nesil konsol alırsın. PS4 özel oyunlarını oynayamazsın ama ölü yatırım için harcayacağın 1.500 Lira cebinde kalır.

İlk kez aldığını varsayarsak çok büyük bir oyun kütüphanesi ile karşı karşıya kalacak ve bu fazlasıyla yeterli olur bugün hala PS3 alanlar var ayrıca PS5'in fiyatı da belli sonuçta.

PS5 çıktığın da alamayacağım o yüzden PS4 almak istiyorum.
PS4 alınmaz artık. Hele 3000TL'ye.

Xbox series S'i bekleyin veya en ucuzundan Xbox One S alıp, yanına Game Pass alın.

Xbox One S ve Game Pass alırsanız daha karda olursunuz hiç olmazsa. Oyuna para vermezsiniz.

İkinci el hiç mi alamazsınız

İlla konsol zorunlu değilse PC ve Gamepad alın?

Xbox sevmiyorum PS4 Slim slmak istiyorum o yüzden ikinci el mi yoksa sıfır mı almak mantıklı.

@hdytğm Series S bekle. Alacağın PS4 Mega Pack fiyatına çıkar. İndirimde alırsın.

Series S yeni nesil konsol olacak tıpkı PS5 gibi. Daha güçsüz PS5'ten ama SSD falan gibi güzel yeni özellikleri barındırıyor. Hem 120FPS oyun oynamayı sağlayacak.

Sahibinden'de Xbox One konsolları ikinci el 1.500 lira ve altına bulabilirsin. Yarı fiyatına aynı nesil konsol alırsın. PS4 özel oyunlarını oynayamazsın ama ölü yatırım için harcayacağın 1.500 lira cebinde kalır.

Dediğiniz mantıklı fakat ben Xbox sevmiyorum o yüzden PS4 Slim almakta kararlıyım. 2.el mi almalıyım sıfır mı?

Xbox sevmiyorum PS4 Slim slmak istiyorum o yüzden ikinci el mi yoksa sıfır mı almak mantıklı.
İkinci el ya da sıfır yani iki şekilde de bu fiyatlara PS4 almak mantıklı değil. Bunu sana PS1, PS2, PS3, PS4, PSP sahibi biri olarak söylüyorum. İlla alacağım dersen attığın bağlantıdaki ürünü satın al.

PS5 çıktığın da alamayacağım o yüzden PS4 almak istiyorum.

Kesinlikle ikinci el al illa PS4 ise.

Xbox sevseydin fat kasa Xbox One alırsın 900-1000TL'ye, yanına Game pass alır keyfine bakardın.

Geri
Yukarı