Amazon'dan RX 580 4 GB Almak

40 dolar daha mı, bence değmez. 4 GB VRAM gayet yeterli olacaktır. Zaten sistem RAM'i de 16 GB.
Kesinlikle. VRAM'den yana sorun olmayacağını söylemiştim en başta. Yetersiz kalırsa sistem belleğinden kullanır.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Ne yalan söyleyeyim işlemcimin darboğaz yapmayacağını bilsem benim bile alasım geldi. 1550 TL'ye çok iyi bir kart bence. Hele kur bu halde iken.
Daha kesin değil ama listenin en başında bu var. Biraz daha araştırayım, duruma göre bakacağım.

https://www.amazon.com/Gigabyte-GeF...e=UTF8&qid=1529445516&sr=1-17&keywords=rx+570

Böyle bir alternatifte var arkadaşlar. 1250 TL civarına geliyor vergi ile.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı limiti dolu. Artık alırsam da diğer aya :D Bakalım, daha iyi bir alternatif bulamazsam alacağım sanırım.
Hocam Amazon'de den mi normalden mi alacaksınız? Bir de ben de baktıgımda Türkiye'de en ucuzun yaklaşık 300-400 altına geliyor gümrük dahil. Ama Amazon.de değil normalinden gördüm. Amazonun kendisi satıyor sizce güvenip almalı mıyım? Alacagım model Asus rog strix RX580 8 GB T8G. Bird e kaç günde gelir? Daha önce hiç Amazon'dan alışveriş yapmadım.

Amazon.com teslimat süresinde 20 gün yazıyor fakat benim 3-4 siparişim oldu hepsi 9-11 gün içerisinde elimde oldu.

@Jira Bence FreeSync'i de göz önünde bulundurun, kart 60 FPS verirken zorlanmaya başladığında işinize fazlasıyla yarayacaktır. O yüzden RX 580 4GB derim.

Amazon.com teslimat süresinde 20 gün yazıyor fakat benim 3-4 siparişim oldu hepsi 9-11 gün içerisinde elimde oldu.

@Jira Bence FreeSync'i de göz önünde bulundurun, kart 60 FPS verirken zorlanmaya başladığında işinize fazlasıyla yarayacaktır. O yüzden RX 580 4GB derim.
Orjinalliği ürün kalitesi ve tavsiye olarak Amazon mu yoksa Hepsiburada mı sizce? Süre cok sıkıntı değil. 10 gün 400 TL'ye değer. Amazon'un kendi sattıkları dışında almam başka satıcıdan? Tavsiyeniz nedir?

Amazon.com'dan alacağım. Amazon.de Euro üzerinden sattığı için pahalıya geliyor. Daha önce birçok kez Amazon'dan alışveriş yaptım, çeşitli şeyler aldım. Eskiden daha çok tercih ediyordum çünkü gümrük vergisinin limiti daha yüksekti. Şimdi düşünce en düşük şeye bile gümrük vergisi ödüyoruz.

HB güvenilirdir. Konu bu değil zaten. Amazon'u tercih etmemiz ülkemizdeki fiyatlara göre daha ucuza almamız. Satıcısı Amazon olan ürünler her zaman orijinaldir. Amazon çakma ürün satmıyor. @Batuhan A.'nun da dediği gibi Amazon standart kargo için 20-25 gün zaman tanıyor fakat benim alışverişlerimde de en geç 15 gün içinde elime ulaşmıştı.
FreeSync'i de düşününce AMD almak daha mantıklı duruyor söylediğin gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı