Amazon'dan sistem toplama 5000-6000 TL

Amazon güvenilir mi

• Güvenilir

Oy: 13 100,0%
  • Güvenilir değil

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    13

yusuf4153

Hectopat
Daha fazla  
Aslında bilgim var ama sizden de fikir almak istedim amazon ne kadar güvenilir eğer al diyorsanız amazondan bir sistem önerisi yapabilir misiniz? Ne kadar erken yardımcı olursanız hemen alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon güvenilirdir ama gümrük vergisi anlamında çok fazla para ödersin ayrıca takılma riski de olabilir. En güzeli Türk sitelerini tercih et Sinerji iyidir tavsiye ederim.

Amazon'dan sistem toplamak fazla mantıklı bir iş değildir çünkü vergi ve kargo ile toplam da Türkiye fiyatlarına denk geliyor eğer çok büyük bir indirim yakalamadıysanız gereği yok.

Arkadaşlara katılıyorum "Amazon" güvenli bir sitedir ama bilgisayar toplamak Türkiye ile aynı fiyata gelecektir ancak parçaları alabilirsin örneğin "Ram" gibi. Sonra da kendin toplarsın.

Aslında bilgim var ama sizden de fikir almak istedim amazon ne kadar güvenilir eğer al diyorsanız amazondan bir sistem önerisi yapabilir misiniz? Ne kadar erken yardımcı olursanız hemen alacağım.
Amazon güvenilirdir, alışveriş yaparken pek bir endişeniz olmasın ancak fiyat avantajları var gibi olsa da dezavantajları da mevcut. Bunları iyi araştırıp sonradan pişman olmamak gerekir. Mesela yurtdışından alınan ürünlerin yurtiçinde garantisi olmuyor maalesef. 6000TL yatırıp sistem topladıktan sonra garantisinin olmaması büyük tehlike bence.

Amazon güvenilirdir, alışveriş yaparken pek bir endişeniz olmasın ancak fiyat avantajları var gibi olsa da dezavantajları da mevcut. Bunları iyi araştırıp sonradan pişman olmamak gerekir. Mesela yurtdışından alınan ürünlerin yurtiçinde garantisi olmuyor maalesef. 6000TL yatırıp sistem topladıktan sonra garantisinin olmaması büyük tehlike bence.
Katılıyorum ama "SSD" falan alınmasında bir sakınca görmüyorum.

"Amazon Almanya'dan alınan ürünlerin 2 yıl boyunca garantisi bizzat kendisi; tabi kendi sattığı ürünlerin. Herhangi bir sıkıntıda ürünü geri göndermek için ödenen kargo ücretini de geri iade ediyoruz." Amazon müşteri hizmetleriyle yaptığım onlarca telefon görüşmelerinde hep bu bilgilendirmeyi yaptılar bana. Tabi bu sözlü görüşmeler uçar gider vaadler havada kalır mı onu bilemem. Çok şükür onca alışverişimde olumsuz birşey olmadı, birkaç kez geciken ürünlerim için özür açısından hızlı kargo seçeneklerini kendileri devreye de soktular. Müşteri hizmetleri ilgili ve çözüm odaklı. Ücretler de Türkiye piyasasına göre oldukça iyi birçok üründe bana göre. Tek sıkıntı taksit olayının olmaması bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı