Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

6400'e 3070 vision varken biraz pahalı değil mi ?
Evet öyle ama belki işlemciniz darboğaz yaratacaktır diye düşündüğüm için alınır dedim. Yoksa tabi ki 3070 daha mantıklı.
Tam alıyordum stoğa giriş 14 Şubat olduğu için vazgeçtim. Kargo süresi ile birlikte mart başını bulacaktı ve o civarlarda yeni stoklar gelecek. Alırken buna dikkat edin.
Hocam inanın önemli değil o tarihler. @bilgisayarmanyagi31 nickli arkadaşa mart diyordu stok şu an İstanbul gümrükte kartı. Benimki de aynı şekilde. O tarihler en son kargoya verilebileceğ tarihler sanırım.

Evet öyle ama belki işlemciniz darboğaz yaratacaktır diye düşündüğüm için alınır dedim. Yoksa tabi ki 3070 daha mantıklı.

Hocam inanın önemli değil o tarihler. @bilgisayarmanyagi31 nickli arkadaşa mart diyordu stok şu an İstanbul gümrükte kartı. Benimki de aynı şekilde. O tarihler en son kargoya verilebileceğ tarihler sanırım.
Ya şu son dediğinizi keşke önceden görseydim, 6.300'den tekrar girdi kargoyla 6.400'den alacaktım visionu listeye ekledim tam satın al diyecektim stoğa giriş tarihi 21 mart diyince iptal ettim.

Gördüm ancak yetişemedim, gördüğüm gibi tıkladım ancak mevcut değil yazıyordu. 10 saniyede falan kaptılar.

Eki Görüntüle 846594
Yanımdasın, biliyorum ama dokunamıyorum çok saçma.🙁

Guzel kartmis hemen bitirmisler zaten :D
O kartı hızla çeken yamyam bendim hocam kusura bakmayın :D . Konu açıldığından beri takip ediyorum 2. haftaya 1 gün kala aldım şükür. Konuyu açan @Geoffroy teşekkürlerimi iletiyorum. Sayesinde böyle bir şeyden haberimiz oldu, alma imkanı bulduk.(Uykularımız kaçsa da.)
ekran kartı.png

Bir hayırlı olsun alırım. Az mesaimiz geçmedi :D . Umarım fırsatçılara değil de alıp kullanacak insanlara düşer.

O kartı hızla çeken yamyam bendim hocam kusura bakmayın :D . Konu açıldığından beri takip ediyorum 2. haftaya 1 gün kala aldım şükür. Konuyu açan @Geoffroy teşekkürlerimi iletiyorum. Sayesinde böyle bir şeyden haberimiz oldu, alma imkanı bulduk.(Uykularımız kaçsa da.) Eki Görüntüle 846713
Bir hayırlı olsun alırım. Az mesaimiz geçmedi :D . Umarım fırsatçılara değil de alıp kullanacak insanlara düşer.
Hayırlı olsuuunnnnnnn :) Çakalların elinden bir türk genci daha kurtardık darısı herkesin başına. :)
13123.png

Koşun. (Bitti stok.. )

Hayırlı olsuuunnnnnnn :) Çakalların elinden bir türk genci daha kurtardık darısı herkesin başına. :)
Eki Görüntüle 846727
Koşun. (Bitti stok.. )
Ben göremiyorum ya körüm. Bi yandan sınava çalışıyorum bi yandan bunu takip ediyorum çok zor..
O kartı hızla çeken yamyam bendim hocam kusura bakmayın :D . Konu açıldığından beri takip ediyorum 2. haftaya 1 gün kala aldım şükür. Konuyu açan @Geoffroy teşekkürlerimi iletiyorum. Sayesinde böyle bir şeyden haberimiz oldu, alma imkanı bulduk.(Uykularımız kaçsa da.) Eki Görüntüle 846713
Çok sevindim hocam aramızdan birine gitmesine, illaki alacağız çakallara pes etmek yok. Teslim tarihi olarak ne yazıyor sizde?
Eki Görüntüle 846727
Koşun. (Bitti stok.. )
Hocam bir de orada mesela teslim aralığı 1 mart yazıyor, 1 marttan önce gelecek değil mi o?

Ben göremiyorum ya körüm. Bi yandan sınava çalışıyorum bi yandan bunu takip ediyorum çok zor..

Çok sevindim hocam aramızdan birine gitmesine, illaki alacağız çakallara pes etmek yok. Teslim tarihi olarak ne yazıyor sizde?

Hocam bir de orada mesela teslim aralığı 1 mart yazıyor, 1 marttan önce gelecek değil mi o?
Hocam kesin bir şey söyleyemem ki bu konuda. Sadece şu ana kadar yaşanılan şeylere göre @Gripex @bilgisayarmanyagi31 mart diyordu birine kart geldi oyun oynuyor birininki gümrükte. Benimki şubat diyordu gümrükte.

Yeni konular

Geri
Yukarı