Amazon'dan ürün alırken posta kodu sorunu

Halil Batır

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar hemen konuya giriyorum. Ben amazondan herhangi bir şey alacağım mesela. Adresimi girdikten sonra hani ürünü sepete koyuyorsun ya ondan sonra sağ alt köşede şöyle bir tane yazı var.
Estimate your shipping and tax
Order summary.

Ondan sonra buna tıklıyorum. Posta kodumu istiyor benden. Ben İstanbul Bağcılar Yüzyıl'da oturuyorum. Ve de buranın posta kodu tam olarak 34204 ve bunu oraya girdikten sonra şöyle bir yazı çıkıyor Shipping to: BRADENTON, FLORIDA, 34204 yani sanki 34204 posta kodu BRADENTON, FLORIDAymış gibi sanki. Ne yapmam lazım? Lütfen yardım edin. Bu arada yazıyı çok kötü yazdım kusura bakmayın.

depozit hesabı yaparken lazım oluyor bunu nasıl halledeceğiz bilen varmı ?

Dün çözdüm olayı kredi kartı girdim sorun çözüldü bir deneyin isterseniz. Öncede vardı ama sildim başka bir kart bilgisi girdim oldu yani

Posta kodu sadece Amerika içindeki kargo için geçerli arkadaşlar. Yurtdışı kargolarda posta kodu gereksiz. Adres girmen yeterli olur.

Posta kodu sadece Amerika içindeki kargo için geçerli arkadaşlar. Yurtdışı kargolarda posta kodu gereksiz. Adres girmen yeterli olur.
Bunu biliyoruz arkadaşım. Shippin hesaplarken problem oluyordu aynı sorun bende de vardı kredi kartı bilgilerini sildim başka kart girdim sorun düzeldi arkadaşım

Ben senin yazına yanıt vermedim zaten,konuyu açan arkadaşa yanıt verdim.
Arkadaşın zip kodu problemi ile satın alma yapılamıyor adres kısmına yönlendiriyor! 2 gündür bununla uğraşıyorum bende. Herkez gereksiz diyor tamam anladık bunu, adrese yönlendiriyor yada zip kodu girin diyor. Girince ise amerikada bir yeri adres olarak değiştiriyor. Tamamız herhalde böylelikle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı