Amazon'dan verilen sipariş gelmiyor

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Amazon'dan 1 ay önce PCI-e 4.0 Riser Cable aldım. Ürün 1 ay oldu gelmedi süresi doldu normalde. Amazon ile görüşüyorum kargoya verdik diyorlar fakat Aramex'i aradığımda bizim tarafımızda scan edilmedi diyor sadece Amazon'un sisteme girmiş olduğunu söylüyorlar. 1 ay bekledim üstüne kablo hiçbir yerde stokta yok. Amazon.com.tr'de var fakat 1500 TL bir kabloya o fiyatı vermek mantıklı gelmiyor. Bu olayların üstüne şaka gibi hediye 5$ verelim diyorlar :D

Merhabalar Amazon'dan 1 ay önce PCI-e 4.0 Riser Cable aldım. Ürün 1 ay oldu gelmedi süresi doldu normalde. Amazon ile görüşüyorum kargoya verdik diyorlar fakat Aramex'i aradığımda bizim tarafımızda scan edilmedi diyor sadece Amazon'un sisteme girmiş olduğunu söylüyorlar. 1 ay bekledim üstüne kablo hiçbir yerde stokta yok. Amazon.com.tr'de var fakat 1500 TL bir kabloya o fiyatı vermek mantıklı gelmiyor. Bu olayların üstüne şaka gibi hediye 5$ verelim diyorlar :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon.com.tr yapmıyor mu? Ben öyle anladım.

O zaman Amazon'un sahibini bul :D

O zor hocam aslında 1 ay beklememiş olsam. Tamam deyip geçeceğim yok yani hem piyasada beyaz riser kablo yok. Bunlarda eğleniyor işte gelecek biraz sabredin diye :D
Tehdit niteliğinde THH'ye başvuracağım dersen yola gelirler.
Hocam pek bir şey çıkacağını sanmam. Adamlar ABD'de sonuçta Amazon.com.tr yapsa dediğiniz olabilir.

Daha dün pahalı sayılabilecek bir ürün sipariş etmeme rağmen sorun yaşamadım, fakat forumda şikayetler neden artmış anlamış değilim.

Geri
Yukarı