Amazonprime üye olup MSI GTX 1660 Super almak

ugur26

Hectopat
Merhaba Amazon'dan ekran kartı almak istiyorum linkteki ürün Amazon Prime'a üye olunca 6499 TL olduğu yazıyor üye olsam alabilir miyim sizce bu ürünü yoksa fark etmediğim başka bir ayrıntı mı var.

Alabilirsiniz hocam prime alınca.
Yanlış hatırlamıyorsam AMD bir sistem toplamıştınız hocam, bir sorun mu çıktı?

Alabilirsiniz hocam Prime alınca.
yanlış hatırlamıyorsam AMD bir sistem toplamıştınız hocam, bir sorun mu çıktı?

Evet AMD olarak önce 6500XT aldım görüntü vermiyordu iade edip RX6600 aldım onda da fan arızası çıktı iki kartıda Hepsiburada'dan almıştım. Şimdi Amazon güvenilir dedikleri için bütçeme göre bu kartı buldum almayı düşünüyorum.

Evet AMD olarak önce 6500XT aldım görüntü vermiyordu iade edip RX6600 aldım onda da fan arızası çıktı iki kartıda Hepsiburada'dan almıştım. Şimdi Amazon güvenilir dedikleri için bütçeme göre bu kartı buldum almayı düşünüyorum.
Hocam eğer AMD'yi hala alırım diyorsanız aynı fiyata başka sitelerden RX6600 almanız daha iyi olur. Tabii olan olaylardan sonra almak istemez iseniz şaşırmam. Bu fiyatta AMD olmaz ise ya kaliteli 1660S ya da ısınan bir 2060'tan başka seçenek yok gibi.

Hocam eğer AMD'yi hala alırım diyorsanız aynı fiyata başka sitelerden RX6600 almanız daha iyi olur. Tabii olan olaylardan sonra almak istemez iseniz şaşırmam. Bu fiyatta AMD olmaz ise ya kaliteli 1660S'ya da ısınan bir 2060'tan başka seçenek yok gibi.

Vallahi tek istediğim aldığım kart sağlam gelsin ve fazla ısınmasın yeter. Aldığım 6600 Sapphire markaydı belki de hatayı orada yaptım bilmiyorum ama fanlar sanki uçak motoru gibi ses yapıyordu. Şu anda bu iki ürün arasında kaldım. Dediğim gibi bu sefer şansımı NVIDIA'dan yana kullanmak istiyorum. Sizce hangisini alsam daha sessiz ve serin çalışır ve başımı ağrıtmaz.

Vallahi tek istediğim aldığım kart sağlam gelsin ve fazla ısınmasın yeter. Aldığım 6600 Sapphire markaydı belki de hatayı orada yaptım bilmiyorum ama fanlar sanki uçak motoru gibi ses yapıyordu. Şu anda bu iki ürün arasında kaldım. Dediğim gibi bu sefer şansımı NVIDIA'dan yana kullanmak istiyorum. Sizce hangisini alsam daha sessiz ve serin çalışır ve başımı ağrıtmaz.

Sıcaklıklar hakkında pek bilgim yok hocam fakat bence ikisi de sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum, tabi bilen birine sormak daha doğru olur.

Hocam kessinlikle RX6600 alın kendisi RTX3060 gücünde 1660 Super'den kat kat daha iyi. 1000TL fazla verip daha kötü kart sahibi olmayın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Git 6500'e RX 6600 al. GTX 1660 Super'den %40 veya daha fazla güçlü. Ayrıca Ray Tracing desteği var.

Git 6500'e RX 6600 al. GTX 1660 Super'den %40 veya daha fazla güçlü. Ayrıca Ray Tracing desteği var.

RX 6600 alırsanız ya XFX'ya da ASUS Dual modleini alın hocam. Onlar en kalitelileri. Hele ASUS Dual ben kullandım oyunda Max 60 derece fan bile açmıyordu 55 derecede.

RX 6600 alırsanız ya XFX'ya da ASUS Dual modleini alın hocam. Onlar en kalitelileri. Hele ASUS Dual ben kullandım oyunda Max 60 derece fan bile açmıyordu 55 derecede.
Önceki mesajları okudunuz mu hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı