Amazon'un ilk alışverişte kargo ücreti almaması

@omeryldz Doğrusu pek vaktim olmuyor şu sıralar Hammerhead Pro daha iyi giderdi bana. (y)
Bir daha ki sefere Hammerhead Pro alacağım aynı kaliteyi bunda da görmek istiyorum. :)

Şimdiki günlerde kargo ücreti ne kadar oluyor mesela ? Ben Logitech C920 ve Rode NT-USB alacağım ne kadar kargo parası istiyorlar ve gümrük olayı nedir ?

@cankral123 Konunun tarihine ve daha önce ki yazmış olduğum şu cevaba bir bakın.

Merhabalar, konu bayağı eskide kaldı artık.
Son aylarda Amazon kargo parasını düşürecek büyük bir yenilik yaptı. Bütçenize göre kargo hızını seçebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 139398

Gördüğünüz gibi 55,76$ fiyatlı bir ürünün en düşük 6,68$ gibi bir kargo ücreti çıkabiliyor, eski Amazon'a göre çok iyi ve düşük bir kargo parası.
Bu kadar düşük bir ücreti de bir zahmet ödeyelim yani. :)

Hocam bende kulaklık alacağım mail gönderdim şöyle bişey geldi;
Hello,

As a representative of Amazon.com, I want to assure you that we value our customer's trust above all else--it's the foundation on which our company was built. Please know that we'll continue working hard to ensure that you receive accurate service from us.

I'm happy to be your assistance, Just order the item and write back us with the Order Id, and I've promised I will waived or refund the shipping charges for you immediately.

I hope this solution helps! We look forward to a very warm and fruitful association with you.
[TBODY] [/TBODY]

We'd appreciate your feedback. Please use the links below to tell us about your experience today.
[TBODY] [/TBODY]

Best regards,
Mark G.
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
Şimdi ne yapmam gerekiyor.

@NookumPie hocam bir sorum olacaktı. Önce şunu söylemek istiyorum son gelen mesajlarda artık kargo parasını sildirmeyin bi zahmet gibi bir cevap veriyorsunuz fakat ürünümde 12 dolar bir kargo parası çıkıyor ve ben 60 dolara yakın bir kulaklık alacağım bu 12 dolarlık kargo benim bütçemi aşıyor normal olarak. Şimdi gelelim konumuza ben kredi kartıyla siparişimi gerçekleştirdikten sonra mı canlı destek den sizin gibi yazacağım yoksa gerçekleştirmeden de yazsam oluyor mu. Birde kargo parasını silmez ise ben direk ürün siparişini iptal edebiliyor muyuz?

Böyle bir talepte bulunmak istiyorsanız.
Önce canlı destek ile görüşün, onay verirse sipariş verirsiniz. Sipariş verdikten sonra zaten sizden sipariş kodunu istiyor. Eğer onay vermezse zaten sipariş vermezsiniz.

12 dolar kargo parası çıkacağını zannetmiyorum 50 dolarlık bir ürüne 6 dolar civarı bir kargo parası çıkıyor. Şu mesajıma bir bakın:
Satıcının Amazon olduğundan emin olun. @Poera

Merhabalar, konu bayağı eskide kaldı artık.
Son aylarda Amazon kargo parasını düşürecek büyük bir yenilik yaptı. Bütçenize göre kargo hızını seçebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 139398

Gördüğünüz gibi 55,76$ fiyatlı bir ürünün en düşük 6,68$ gibi bir kargo ücreti çıkabiliyor, eski Amazon'a göre çok iyi ve düşük bir kargo parası.
Bu kadar düşük bir ücreti de bir zahmet ödeyelim yani. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı