Amazon'un Mükemmel Olması

Amazondan laptop getirtmek sorun olur mu? @Savia Buradaki fiyatla 1k oynuyor.
O kadar fark olmaması lazım. Linkini atabilir misiniz, kontrol edeyim? Bazı ürünler Türkiye'ye gönderilmiyor, gönderilenlerde de gümrük vergisi + kargo ücreti oluyor. Siz de bakabilirsiniz, üyeliğinize bir adres eklemiş olmanız gerekiyor bunu görebilmek için.

O kadar fark olmaması lazım. Linkini atabilir misiniz, kontrol edeyim? Bazı ürünler Türkiye'ye gönderilmiyor, gönderilenlerde de gümrük vergisi + kargo ücreti oluyor. Siz de bakabilirsiniz, üyeliğinize bir adres eklemiş olmanız gerekiyor bunu görebilmek için.
Uyeligim yok. Gecen hafta bakmistim laptoplara. 400-700$ arasi fiyatli laptoplara bakmistim.

Uyeligim yok. Gecen hafta bakmistim laptoplara. 400-700$ arasi fiyatli laptoplara bakmistim.
Açabilirsiniz, sorun olmaz.

This item does not ship to Turkey diyorsa amazon.de'den de kontrol edin gönderi yapıp yapmadıklarını, kargo ücreti daha ucuz olduğu için daha ucuza alma şansınız bile olabilir.

Amazon.com tarafından gönderiliyorsa aşağıdaki gibi gözükür.
370926

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı