Amazon'un ölü piksel için yaptığı para iadesi alınmalı mı?

Bütçe
2500
Monitör benim ince çizgimdir. Bir ölü piksel, bir ölü pikseldir. Neden o kadar para verdiğimiz bir ürün kusurlu olsun ki? Kafaya taktığınız zaman onu hep orada göreceksiniz çünkü. Ben öyle çok değişim yaptırdım. Koskoca ekranda gördüğüm sadece minicik ölü pikseller oluyordu :)

Takıntın yoksa sen bilirsin. Para vermeyi teklif etmeleri güzel. Garantisi de var sonuçta. Ama dediğim gibi ben istesem de kabul edemezdim.

Son düzenleme:
Cuma günü elime ulaşacak.

Hocam, monitör elime ulaştı. Şu anlık çok detaylı ölü piksel testi yapmadım. Sadece öyle üsten geçtim. Daha şimdiden moralimin bozulmasını istemiyorum.
Dostum amazondan bende monitör alacağım arıyorum.1 ölü piksel çıkınca kaç kere değişim hakkı oluyor tekrar ölü piksel çıkarsa ?

@zazalpha

Normalde bir kere değişim hakkı veriliyor. Bana bir kere verildi. Ürüne göre ya da sistemin vereceği karara göre de değişebiliyor. Ama müşteri hizmetlerinin dediğine göre her ürün için 1(bir) kere değişim hakkı verilmektedir. Tekrardan kusurlu gelirse, para iadesi yaparlar.

@zazalpha

Normalde bir kere değişim hakkı veriliyor. Bana bir kere verildi. Ürüne göre ya da sistemin vereceği karara göre de değişebiliyor. Ama müşteri hizmetlerinin dediğine göre her ürün için 1(bir) kere değişim hakkı verilmektedir. Tekrardan kusurlu gelirse, para iadesi yaparlar.
Anladım alacağım 1 ölü piksel çıkarsa değişim sağlarlar , tekrar çıkarsa iade ederler degilmi ?(ölü piksel sayısına bakmazsızın)

Yeni konular

Geri
Yukarı