Amazon'un Türkiye pazarındaki bir anda oluşturduğu güven

Lopeinte

Femtopat
Yer
Bolu
Daha fazla  
Bilmiyorum fark ettiniz mi ancak, Prime çıkışı sonrası Amazon, Türkiye'de ciddi bir güven sağladı. Artık en hızlı gelecek kargo Amazon'dan gelir diye düşünüyor herkes. Alacağı acil bir şeyi Amazon'dan alıyor. Arkadaşına, akrabasına yine orayı öneriyor. Sizce bunu nasıl başardılar? Benim düşüncem sebebinin alıcıyı dinlemek olduğu yönünde ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum.

Bilmiyorum fark ettiniz mi ancak, Prime çıkışı sonrası Amazon, Türkiye'de ciddi bir güven sağladı. Artık en hızlı gelecek kargo Amazon'dan gelir diye düşünüyor herkes. Alacağı acil bir şeyi Amazon'dan alıyor. Arkadaşına, akrabasına yine orayı öneriyor. Sizce bunu nasıl başardılar? Benim düşüncem sebebinin alıcıyı dinlemek olduğu yönünde ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum.
İade işlemlerinde reddedilen ürün görmedim. Zarar etseler bile müşteriyi destekliyorlar. Yöntem bu. Önce az kazan. Sonra herkes alışacak.

Amazon olarak başardılar. Yurt dışından gelen ünü vardı zaten.

Bu arada, en hızlısı Hepsiburada 🙂 akşam 18'de sipariş ettim, sabah 9'da kutuyu açtım.

Amazon'un Almanya'dan İstanbul'a 1 günde gelen kargosundan sonra hiçbir şey beni Hepsiburada olduğuna inandıramaz :D.

İşlerini gerçekten çok sağlam yapıyorlar.

Amazon olarak başardılar. Yurt dışından gelen ünü vardı zaten.

Bu arada, en hızlısı Hepsiburada 🙂 akşam 18'de sipariş ettim, sabah 9'da kutuyu açtım.

Bana hiç öyle olmadı hep 3. veya 4. gün geldi kargom Amazon'dan bir kere sipariş verdim 1. günün yarısında getirdiler kargomu. Prime almak çok fayda sağlıyor gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı