Amazon Türkiye Güvenilirliği

Scanlite

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3070 - 5900HX - 32GB
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Amazon Türkiye üzerinden almak istediğim birkaç ürün var fakat ne zaman yüklemeye yeltenip Playstore üzerinden indirme sayfasını açsam olumsuz yorumlar görüyorum. Alışveriş yapanınız var mı? Gerçekten bu kadar sorunlu mu? Size de sormak istedim. Teşekkürler.

Güvenilir. Bu zamana kadar olan siparişlerimde bir sorun yaşamadım.

Şu an bir numaralı tercihimdir. 30 gün içinde koşulsuz iade alıyorlar. Daha geçen pazartesi 3 hafta kullandığım Corsair marka RAM'ımı iade ettim salı günü ellerine ulaştı çarşamba da parası yattı. Umarım bu kalitesini bozmaz. Tek üzecek durum olabilir; o da ansızın gelen indirimler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de tavsiye ederim dört kere falan alışveriş yaptım. Ryzen 5 1600 almıştım 924 liraya, 977 liraya Ryzen 5 2600 buldum 30 gün içinde iade aldıkları için onu iade ettim. Tavsiye ederim.

Ben de tavsiye ederim dört kere falan alışveriş yaptım. Ryzen 5 1600 almıştım 924 liraya, 977 liraya Ryzen 5 2600 buldum 30 gün içinde iade aldıkları için onu iade ettim. Tavsiye ederim.
Ah ah ilk alışverişim Ryzen 2200G olmuştu. 713 liraya aldım 1 hafta sonra 600 liraya düştü. Almazlar diye yeltenmedim bile. Bileydim iade ederdim. Gitti 100 lira kaç iskender yenirdi. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı