Ambalajı yırtık ürün nasıl iade edilir?

ApoCuk

Centipat
Merhabalar. 5 gün önce internet üzerinden termal macun aldım(Arctic MX-4) ve bugün YouTube'da gördüğüm bir videodan ürünün çakma olduğunu fark ettim. İade etmek istiyorum fakat ambalajını yırttım ve bir kısmını kullandım. İade edebilir miyim ya da ne yapmam lazım?

Merhabalar. 5 gün önce internet üzerinden termal macun aldım(Arctic MX-4) ve bugün YouTube'da gördüğüm bir videodan ürünün çakma olduğunu fark ettim. İade etmek istiyorum fakat ambalajını yırttım ve bir kısmını kullandım. İade edebilir miyim ya da ne yapmam lazım?

İade edemezsiniz.

Dalga mı geciyorsun canim ?
Kullanıp iade etmek zewka.

Sahteyse ve satıcı bunu size orijinal diye sattıysa aldığınız site ile iletişime geçin. Kanıt sağlayabilirseniz iade gerçekleşir. İadeniz kabul edilmezse ama sahte olduğundan da eminseniz yasal işlem bile uygulatabilirsiniz.

Geri
Yukarı