Çözüm AMD 23.9.2 sürücüsü sonrası tarayıcıda gezinirken donma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Rx6800 kullanıyorum , bu sorunu 5 gündür yaşıyorum uğraşmadım şey kalmadı ve hiç aklıma bu durum gelmedi , çok teşekkür ederim hocam

Ben de şimdi geçeceğim bakalım yeni sürüme düzeldi mi Eski sürümde hiçbir sıkıntı yok
Hayır AMD'nin kendi forumlarında hala çözülmediğini söyleyen insanlar var. Zaten AMD bu sürücüyü "PAYDAY 3, CS 2, Cyberpunk 2077 eklentisi" oyunlarına optimizasyon desteği için çıkarttı. Düzeltilen bir sorun maalesef gözükmüyor.

2-3 gündür bende de bişey yoktu.Tekrar başladım rx 6700 xt kullanıyorum.Oyunda gram donma yok ama tarayıcada gezerken aniden takılıyor ekran.Çözüm olarak da monitörü aç kapa yapıyorum düzeliyo...
Aç kapa yapana kadar ekran kartı kendini yenilediği için düzeliyordur. Yine de 9.1 sürümünde kalın derim. En azından 9.4 gelene kadar veya kendiliğinden çözülene kadar.

Aç kapa yapana kadar ekran kartı kendini yenilediği için düzeliyordur. Yine de 9.1 sürümünde kalın derim. En azından 9.4 gelene kadar veya kendiliğinden çözülene kadar.

Ya bu sorun kesin çözülecek mi peki ya? Çok fazla arttı son sıralar sürekli donuyor sistem. Yani bir AMD ekran kartı satın alalım dedik harbi sorun cıkarttı...

Geri
Yukarı