Çözüm AMD 23.9.2 sürücüsü sonrası tarayıcıda gezinirken donma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ya bu sorun kesin çözülecek mi peki ya? Çok fazla arttı son sıralar sürekli donuyor sistem. Yani bir AMD ekran kartı satın alalım dedik harbi sorun cıkarttı...
AMD elbette "donarsa donsun banane" demiyecektir. 9.3 çerezlik bir güncellemeydi. Hiç bir sorun çözülmedi. Gelecek 9.4 sürümünde çözüleceğini düşünüyorum. Hatta çaktırmadan çözebilirler bile. Sonuçta 6600 serisi çok eski bir kart değil aksine hala yeni bir kart.

RX 6650XT 23.9.2 donuyordu 23.9.3 bakayım dedim aynı sorun devam ediyor chrome ve edge açınca pc gg oluyor. 23.9.1 geçtim. Birdaha araştırmadan sürücüyü güncellemeyeceğim.

23.Q3 Pro sürümünü kurdum bakalım aynı donma sorunları olacak mı yine. Bu ara RX 5500 XT kullanıyorum bu hatalar sadece RX 6000 serisine has değil.

23.Q3 Pro sürümünü kurdum bakalım aynı donma sorunları olacak mı yine. Bu ara RX 5500 XT kullanıyorum bu hatalar sadece RX 6000 serisine has değil.
3 sürümünde az da olsa bu problem var. Ama 2 haftadır sadece 2-3 kez yaşadım.

Vallahi ben bu AMD'den bıktım ilk işim NVIDIA kart almak olacak. Şimdi de yüksek FPS bile alsam akıcılık hissi yok dün böyle değildi sıkıldım yemin ederim.
Aynen sen koskoca dünyaya ekran kartı satan firmasın böyle basit yazılım hatalar yapmaya lüksün yok sanki koca şirketi 5 yaşında ki çocuklar yönetiyor bu kadar olmaz. İlk işim 6800XT' yi satıp Nvidia ekran kartı almak.

Reddit'te biraz bakınırken monitörden FreeSync kapatınca düzeldiğini söylemişler denedim evet işe yarıyor ama FreeSync kapatmakta bilemedim yani. Siz denerseniz paylaşır mısınız burada ?

Yeni konular

Geri
Yukarı