Çözüm AMD 23.9.2 sürücüsü sonrası tarayıcıda gezinirken donma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Benzer sorunu 6900xt ile de yaşıyorum. geçen sene tam bu aylarda aldığımda başladı sorun kartı tamire gönderdim ama bir sıkıntısı yok dediler sonrasında eski sürüme geçince düzeldi sorun ama hangi sürüm sıkıntısız çalışacak onu dahi bilmiyorum. Oyunlarda, tarayıcıya girdiğimde pc kitleniyor direkt

Benzer sorunu 6900xt ile de yaşıyorum. geçen sene tam bu aylarda aldığımda başladı sorun kartı tamire gönderdim ama bir sıkıntısı yok dediler sonrasında eski sürüme geçince düzeldi sorun ama hangi sürüm sıkıntısız çalışacak onu dahi bilmiyorum. Oyunlarda, tarayıcıya girdiğimde pc kitleniyor direkt
Düzelene kadar 23.9.1 sürümünde kalın o sürüm sıkıntısız

ASUS AMD Radeon RX 6700 XT sahibiyim, NVIDIA'dan kalma alışkanlıkla hep en güncel sürücüyü kullanırım. 23.9.3 sürücüsüne 27 Eylül'de güncelledim. O tarihten beri oyun oynarken Alt Tab'a geçtiğimde ekran gidip gidip geliyor, parlaklık kısılıyor tüplü televizyon gibi. 23.9.1 sürücüsüne bugün geri döndüm ve sorunum düzeldi. Bu forumdaki arkadaşlara ve technopat ekibine teşekkür ediyorum sayelerinde kaç tane bilgisayarımı düzelttim :D AMD ekran kartından memnunum ama ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım 11 aylık kullanım sürecinde. Demek ki çalışıyorsa elleme lafı AMD ekran kartları için mantıklı :D

Son düzenleme:
Boşuna 23.9.1 sürücüsüne geri dönmenize gerek yok. Bu sürümün oyun performansı da güzel değil. 23.9.2 sürümün de daha fazla FPS almama rağmen 23.9.1 sürümün de çok kötü performans veriyor kart. Tarayıcı sorunlarını falan şu sürücüyü kurarak çözdüm boşuna 23.9.1 kurmayın. Bunu kurun düzeliyor hepsi.

Boşuna 23.9.1 sürücüsüne geri dönmenize gerek yok. Bu sürümün oyun performansı da güzel değil. 23.9.2 sürümün de daha fazla FPS almama rağmen 23.9.1 sürümün de çok kötü performans veriyor kart. Tarayıcı sorunlarını falan şu sürücüyü kurarak çözdüm boşuna 23.9.1 kurmayın. Bunu kurun düzeliyor hepsi.

Bende de aynı sorun var PC'yi hatta yeni aldım format attım format atmamı aldığım yerdeki teknik servis istedi durumu anlattım choremeda falan kasmaları temiz kurulum yapmamı istedi halbuki ilk aldığımdada zaten ben 0'dan kurmuştum Windows 10 AMD FreeSync Premium'u kappatım sizce işe yararmı sorun sizde de devam ediyor mu AMD Software Adrenalin Edition kullanıyorum RX 6600 ekran kartım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı