AMD 530 sistem CS:GO FPS düşüşü

EMRE_60

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda AMD Radeon tm 530 series ve AMD Radeon tm Vega 3 graphic mevcut. Bundan 2 ay öncesine kadar sıkıntısız oynadığım CS:GO 2 aydır ani FPS düşü oluyor. 9-10'a bundan. AMD Radeon Software uygulamasını indirdim burada o anlık düşüşlerde baktığımda GPU 2 AMD Radeon tm 530 seriesin kullanımının anlık 0'a düştüğünü gördüm. Geri düzeldiğinde oyundaki sorunum çözülüyor. HP servisine de yazdım BIOS güncel driverlar güncel ama hala sıkıntım devam ediyor ve bu arada bu kasma durumunda görev yönetcisini açtığımda başta sistem kesintileri 15 çıkıyor.
@EMRE_60

WhatsApp Image 2021-08-26 at 10.21.28.jpegWhatsApp Image 2021-08-23 at 09.57.45.jpegWhatsApp Image 2021-08-23 at 09.57.51.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda AMD Radeon tm 530 series ve AMD Radeon tm Vega 3 graphic mevcut. Bundan 2 ay öncesine kadar sıkıntısız oynadığım CS:GO 2 aydır ani FPS düşü oluyor. 9-10'a bundan. AMD Radeon Software uygulamasını indirdim burada o anlık düşüşlerde baktığımda GPU 2 AMD Radeon tm 530 seriesin kullanımının anlık 0'a düştüğünü gördüm. Geri düzeldiğinde oyundaki sorunum çözülüyor. HP servisine de yazdım BIOS güncel driverlar güncel ama hala sıkıntım devam ediyor ve bu arada bu kasma durumunda görev yönetcisini açtığımda başta sistem kesintileri 15 çıkıyor.

Dostum bu olay olmadan önce kaç FPS aldığını ve olaydan sonra kaç FPS aldığını söylersen yardımcı olabilirim. Çünkü fazla bir FPS düşüşü yoksa ortada bir sıkıntı yoktur. Ama fazla düşüyorsa sıkıntı vardır. Yazarsan yardımcı olurum.

90-100 fps alırken 9-10 a düşüyor
Dostum bu olay olmadan önce kaç FPS aldığını ve olaydan sonra kaç FPS aldığını söylersen yardımcı olabilirim. Çünkü fazla bir FPS düşüşü yoksa ortada bir sıkıntı yoktur. Ama fazla düşüyorsa sıkıntı vardır. Yazarsan yardımcı olurum.
90-100 fpsten 9 a düşüyor

Son düzenleme:

Ozaman sorun büyük. AMDnin ekran kartı ayarlarına bir göz at yanlış bir ayar varsa düzelt yine olmuyorsa cs ayarlarına bak düşük ayarlarda oynuyorsan ama aya

Ozaman ekran kartın işlemcin falan tozlanmış olabilir bilgisayrciya git duzelmesse PC de birşey vardır ya da oyunda

Dostum bilgisiyarımı garantiye gönderdim geldi garantide teste sokmuşlar sorun çıkmamış valley benchmark ile furmark rog edition ile ama sorunum bugün devam etti yine oyun güncellemelerinden kaynaklanabilirmi

Geri
Yukarı