Amd A10 7850K Sistem

Bu arada haklısınız. Bu anakartlar 2133MHz'ye doğal destek veriyor. Akşama doğru sistem için toplam maliyet ve parçaları hesaplayacağım.
Ya ben vatana baktım da arkadaşın dediği frekanslarda ram göremedim musait olduğun zamana bana bu işlemci üzerinden 1500 lira bütçeli bi sistem toplar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 2133 ben de bulamadım. Şimdi performans testlerine baktım da pek bir fark yok. 2133 ya da 2400 için geçerli neden sunan olursa ona göre ayarlarız. Ben birazdan daha ayrıntılı testler arayacağım. Eğer farka değmeyecek ise 1866'lık GSKILL ile toplarız.

Aslında 2133 ben de bulamadım. Şimdi performans testlerine baktım da pek bir fark yok. 2133 ya da 2400 için geçerli neden sunan olursa ona göre ayarlarız. Ben birazdan daha ayrıntılı testler arayacağım. Eğer farka değmeyecek ise 1866'lık GSKILL ile toplarız.
Tamam hocam teşekkür ederim, ilginizden ötürü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık olarak 1600-1650 arası toplanmakta. İleride de SSD, işlemci soğutucusu ve isterseniz bir tane de R7 250 alırsanız sistem tam haliyle oturur.

USB 3.0 sorun değil, çok uygun fiyata halledilebilir. Dediğim gibi, başka arkadaşlardan da öneri almak, sizin bütçenize uygun en iyi sistemi size sunmak isterim.

Ekleme: Eğer HDD'niz varsa HDD'yi fiyattan düşebiliriz, idare edersiniz elinizdekiyle.

Hadi 500 GB alalım diyeceğim fakat aradaki fiyat farkına değmez. Ekran kartını GTX 750 yapabiliriz. 368 TL gibi bir fiyatı olması lazım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı