AMD A10-7850K Sistem

Centeglassered

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sahip olduğum 3 bilgisayarı da ben toplamadım. Ama bu sene ben toplamayı düşünüyorum. Yani daha önce toplamadım. Sorum da şu, bu parçalar birbirine uyar mı ? Seçmem 2 saatimi felan aldı bu nedenle olumlu yanıtlara açığım. :D
a)Anakart : Asus F2A85-V / Link : Anakart - F2A85-V
b)İşlemci : AMD A10-7850K / Link : AMD A Serisi APU İşlemciler
c)Bellek : Kingston HyperX black / Link : HyperX black memory | Kingston
d)Ekran kartı : SAPPHIRE TOXIC R9 270X 2GB GDDR5 WITH BOOST / Link : SAPPHIRE TOXIC R9 270X 2GB GDDR5 WITH BOOST
e)Depolama : [SSD] : Force Series™ GS 240GB SATA 3 6Gb/s Solid-State Hard Drive / Link : Force Series™ GS 240GB SATA 3 6Gb/s Solid-State Hard Drive [Harddisk] : 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk / Link : Desktop HDD: 4 TB Dahili SATA Disk | Seagate
f)Güç kaynağı : Cooler Master GX 650W / Link : Cooler Master: GX 650W
g)Kasa : Henüz seçmedim ama güç kaynağı olmayan ve 200-400 TL civarında bir kasa hayal ediyorum. Tabiki de ATX.
Evet düşünceleriniz nelerdir ? [Not : Kasa önerilerine de açığım.]

Bu kadar bütçeniz var ise, APU sistem toplamanın pek de bir anlamı yok.
Bilmiyorum. Ben bu işte yeniyim ve öğrendiklerime göre bu sistem bana yeterli olur. 
APU sisteme hiç gerek yok. Eğer bütçe belirtirseniz, bu sistemin kat kat iyisini toplayabiliriz.
En iyisi ben bir bütçe hesaplayayım. Hesaplı kitaplı satın alım yapmak daha tutarlı olacaktır. Fakat bir sorum var 650 W biraz fazlamı sisteme göre ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı