AMD A10 7870K Model Farkı

Bütçe tam olarak 1.500 TL midir hocam?
Ayrıca Vatan bilgisayardan almanı önermem fazladan para vermek yerine hem ucuz hem güvenilir platformlar mevcut senin için uygun olursa sistem tavsiyesinde bulunabilirim.
Valla iyi olur.Ben elektronik okuyorum ve bana hem grafik hemde vakit geçirmek için gta 5 gibi oyunları oyunları oynamam lazım :D Bütçem 1500 tl fakat 100 lira daha zorlayabilirim.Sistem tavsiyesin de bulunursanız sevinirim benim sata hdd var.Şimdiden ilgilendiğiniz teşekkür ediyorum.

GTX950 bütçe izin vermezse 750TI alın.
İ3 4160
H81M-DS2
Cooler Master CMP-350 500W Kasa
Gskill 2x4 8GB RAM

Bu sistem 7870K'dan çok çok performanslı.

Valla iyi olur.Ben elektronik okuyorum ve bana hem grafik hemde vakit geçirmek için gta 5 gibi oyunları oyunları oynamam lazım :D Bütçem 1500 tl fakat 100 lira daha zorlayabilirim.Sistem tavsiyesin de bulunursanız sevinirim benim sata hdd var.Şimdiden ilgilendiğiniz teşekkür ediyorum.

1. Hazır sistem olarak Intel tarafında SanalTech'den bu PC'yi alabilirsin.
Sanal Tech - i3 4160 , Msi GTX750Ti ,H81M-D R2.0 , 8GB RAM Hazır Sistem

2. Toplama olarak AMD tarafında Sinerji'den bu sistemi alabilirsin.
sistem9.jpg

Bu 2 sistem arasında performans açısından pek bir fark olacağını sanmıyorum fakat ikiside APU'dan daha performanslı olacaktır bundan emin ol :)

Not: 2. sistemde Ram'i 4GB seçmişim şimdi farkettim sen 8GB ekle fiyat fazla oynamaz.

GTX950 bütçe izin vermezse 750TI alın.
İ3 4160
H81M-DS2
Cooler Master CMP-350 500W Kasa
Gskill 2x4 8GB RAM

Bu sistem 7870K'dan çok çok performanslı.

GTX 950 elbette daha iyi olur fakat bütçeyi biraz artırması gerekir onun için hocam.

Toplama yapması çok daja iyi olur. 750TI yapıp toplama alması çok iyi olur. Özellikke SanalTech'den alırsanız mükkemmel bir kablolama görürsünüz

Bu sistemlerden biri isteklerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Bütçeniz el verirse Gtx 950 olan sistemi almanızı tavsiye ederim. Yetmez ise R7 370 olan sistemi alabilirsiniz. İnternetten testlerine bakabilirsiniz. 500 GB HDD yetmez derseniz 1 TB olan modelini alabilirsiniz.

Toplanan site: Webdenal.com

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleme:
Allah aşkına, APU'nun içindeki işlemci i3'den çok daha iyi. Aynı APU'yu kullanıyorum kardeşim. Kesinlikle tavsiye ederim. Technopat, APU'yu uygun gördüyse alacaksın kardeşim. Bi bildiğimiz var. Black almana gerek yok. Zaten kendin overclock yaparsın normalini. O fiyat farkınada güzel bir işlemci soğutucusu alırsın.

Önemli olan ekran kartı. GTX750 TI veya 950, APU'nun içindekinden çok daha iyi. G3258 bile alınabilir ileride yükseltme yapılacaksa.

Evet. Ekran kartı önemli fakat bu seferde işlemcisi düşecek. İleride işlemciyi değiştirmek zorunda kalırsa anakartıda değiştirmesi gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı