Amd A4000 ve HD 6570 sistemde 5 kısa bip sesi

lion88

Kilopat
Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarda oturuyordum. Chrome'un çok fazla sekmesi açıktı birde Teamviewer'dan arkadaş bilgisayarıma bağlanacaktı işlemci kullanımı %100 dü zaten genelde hep %100 lerde oluyor, video falan renderliyorum çoğu zaman %100 de çalışıyo işlemci neyse arkadaş tam bilgisayarıma bağlandı ve birden bilgisayar kendine rest attı ama ekrana görüntü gelmedi fişi çekip tekrar taktım düzeldi 1 saat falan durdum kapattım. Ama akşam geldiğimde bilgisayarı açmak istediğimde speakerden bip sesleri gelmeye başladı ve görüntü falan gelmedi ama anakartın yeşil ışığı yanıyor birde fanlardan bir tanesi normalden daha fazla ses çıkararak çalışıyor speakerden gelen bip sesini kaydettim, Youtube'a yükledim linki atıyorum arkadaşlar sizce hangi parçam hasar almış ?

Youtube Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim:
  • Asus A55BM-A/Usb3 Anakart
  • Amd a4000 3.0 GHz işlemci
  • Amd Radeon Hd6570 Ekran Kartı
  • 4 Gb Corsair Vengeance Ram (2 hafta içinde 4gb daha alıp 8gb yapıcam.)
  • 1 Tb Seagete Harddisk
  • 550 Watt Everest Güç Kaynağı

Arkadaşlar az önce belirttiğim bip sesleri işlemci fanının kablosunun çıkmasından kaynaklanıyormuş. Onu farkettikten sonra düzelttim ama şuan 1 kısa bip geliyor ve bunun karşılığını bulamadım bana ne olduğunu anlatırmısınız ?

Bilgisayar açılmıyor ki her zaman 1 kısa bip olduğundan onu söylemedim mesela eskiden 1 bip sesiyle direk açılıyodu şimdi yine aynı bip sesini çıkarıyor ama 5-6 saniye sonra diğer bip sesi geliyor bilgisayarda açılmıyor. Birde attığınız linkte çözüm resimleri silinmiş :/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı