AMD adrenalin 2020 sonrası oyunlarda PC kapanması

Keremozom99

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Yazılımı kurduğumdan itibaren oyundayken toplamda 4-5 defa PC kapandı. Bu yazılıma geçiş yapmadan önce böyle bir sıkıntı yaşamıyordum. Benimle aynı sorunu yaşayıp çözmüş biri var mı? Ya da sadece benimle aynı sorunu yaşayan? Sorun sürücüde ise şimdilik eski sürüme geçiş yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni driver ile alakalı bir durum bende de sürekli mavi ekran verdirtmeye başlamıştı. LoL oynuyordum ve her maç bitiminde oyun sonu ekranını göremeden mavi ekran yiyordum. Sonrasında sürücüyü komple silip Aygıt Yöneticisi üzerinden Windows Update üzerinde ara deyince kendisi otomatik olarak sürücüyü bulup yükledi ve sorunum düzeldi. Tabi ki programı yok yani istediğim ayar olursa değiştiremiyorum fakat zaten ayarlarla uğraşmadığım için bana sorun olmadı eğer sorun yaşayan varsa bu şekilde deneyebilir bana çözüm olmuştu.

+Ek çözüm olarak Adrenalin değil de Crimson sürümlerini deneyenler de çözdük demişti ama denemedim orasını bilmiyorum yanlış bilgi olmasın.

Aynı sorunla ilgili konumu profilim üzerinden açtığım konularda görünsün. Bende driverdan sandım bu sorunu fakat sorun anakart ima yaptığım en son bios güncellemesinden kaynaklıymis yakın amanda bios guncellediysen eğer geri downgrade etmelisin adrenalin 2020 kullanıyorum bir sorun kalmadı suan

Aynı sorun bende de mevcut Rx 570 gpumda, aynı dediğiniz gibi oyundayken kendiliğinden kapanıyor 2 3 saniye sonra tekrar açılıyor, afterburner ve adrenalin programından %30 güç kısıtlaması yaptım lâkin yine aynı :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı