AMD Athlon X4 860K RX 550 FPS değerleri

Kadir Güvener

Kilopat
Yer
İstanbul
Herkese selam olsun,

Bir önceki konumda topladığın sistem hakkında bilgi vermiştim. Geri dönüşleriniz için minnettarım. Ekran kartım eksikti onu da SAPPHIRE RX 550 Pulse ile tamamladım. FPS CPU GPU ve RAM testlerini league of legends oyununda yaptım ve aldığım değerleri sizlerle paylaşıyorum yorumlamanızı ve eleştirlerinizi bekliyorum dostlar. Tavsiye yorum eleştiriye açık bir konu olarak herşeyi yazarsanız çok sevinirim. Sistemim hakkında tekrar bileşenlerimi aşağıda sizlerle paylaşıyorum. FPS testini en yüksek ayarda ve sistem default olarak yaptım. Overlock vs ekstrem bir dokunuş olmadan yaptım ve sonucun görüntüsünü sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi akşamlar dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
FM2 tabanlı bir sistem toplayarak büyük bir hata yapmışsın. Bütçeni belirtsen sana buradan yardımcı olabilirdik. Ancak yine de hayırlı olsun.

Athlon X4 740 işlemcili sistemi bir süre kullandım. Günümüz oyunları için pek yeterli değildi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı