AMD Catalyst Control Center Sıfırlama Sonrası Ekran Kararması

efedesu

Megapat
Yer
地獄
Daha fazla  
AMD'nin Catalyst Control Center'da gezinirken yanlışıkla fabrika ayarlarına geri dön tuşuna tıkladım ve ekranım kararmaya başladı. İlk başta sorun etmedim fakat bir video açınca o da karardığı için biraz sorun olmaya başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• cats.jpg
    cats.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 164
Doygunluk ve parlaklık ayarını kontrol edin. W10 kullanın.

W10 kullanamam, tek sebebi ise bilgisayarımın güçsüzlüğüdür. Doygunluk ve parlaklık oranı ise hat safada. Oyunlarda daha iyi görüntü almam için en yükseğe almıştım, bunda bir sıkıntı yok fakat yanlışıkla fabrika ayarlarına döndürünce böyle karardı.

Çok eski bilgisayarlarda bile sorun yaşatmıyor Windows 10 ama şimdilik boşverin. Fabrika ayarlarına aldığınızda bir şeyler değişmiş olmalı.

Masaüstü Rengi gibi bir ayar olmalı, ona da bakın.

Teşekkürler. Dediğiniz gibi Masaüstü Rengi ayarları ortada kalmış. Sorunun çözümü Catalyst Control Center programından VGA ekranlarım bölümüne gelip Ekran Rengi (VGA Ekran) kısmına gelip ilk 2 seçeneği en yükseğe getirerek sorunu halledebilirler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı