AMD CES 2020 Canlı Başlıyor

TR saatiyle 1:00'da başlıyor.
Technopat'tan kimse var mı? Canlı yayın yapılacak mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İngilizcemin yeterli düzeyde olduğunu düşünüyorum. Duyup yüzde 75-80 oranında tercüme edebilirim YouTube üzerinden yayın açıp daha az hata yapmak için orjinal yayının bana iki üç dakika erken gelip benim yayınımı izleyenlere beş dakika geç gitmesini sağlayabilir miyimki ?

Umarım bu sefer yanıltamazsın...

Dosya Ekleri

• sadsadasdasd.PNG
    sadsadasdasd.PNG
    84,1 KB · Görüntüleme: 30

Şimdilik yaşanan önemli olaylar bunlar.

iGPU ve dGPU hakkında da birşeylerden bahsedildi ama yetişemedim orayı tam olarak dinleyen varsa açıklayabilir mi?

5600 sizce de pahalı değil mi peki 279 dolardan satışa sunulacak.
279 dolar şuan güncel kur ile çevirdiğimiz de 1665 TL gibi birşey yapıyor. Vergiydi şuydu buydu 2000 TL olsun 2000 TL görmez gibi ama hadi gördü diyelim. Rakibi olarak gösterilen 1660 Ti'da şuan 2000 liradan başlıyor 2600 liralara kadar gidiyor.

Fiyat kıyas olarak 2070S vs 5700 XT gibi olmuyor ama yinede daha ucuz olur gibi 5600 XT. Türkiye de ne kadara satılır o önemli. İthal fiyatlarını ve markaların özel kart fiyatlarını görmek lazım bu noktada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı