AMD ekran kartı alınır mı?

Jedimasterjarjar

Femtopat
Daha fazla  
Araştırmalarıma göre çoğu kişi AMD'yi kötülüyor ve basın surekli ağrır diyor AMD pismanliktir falan diyorlar. RX 6700 XT alacaktim fakat araştirdiktan sonra vazgeçtim, bilgisayardan çok fazla anlamam. Yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.

Araştırmalarıma göre çoğu kişi AMD'yi kötülüyor ve basın surekli ağrır diyor AMD pismanliktir falan diyorlar. RX 6700 XT alacaktim fakat araştirdiktan sonra vazgeçtim, bilgisayardan çok fazla anlamam. Yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.

Alınır. Alınmaz diyenlerin parası çok o yüzden alınmaz diyorlar.

Vatan bilgisayarda çalışan bir tanıdığım arızalı ürün olarak sadece AMD ürünlerin geldiğini söyledi. "Intel veya NVIDIA" gelmiyor mu hiç dedim, "hatırlamıyorum" dedi. "Intel hiç görmedim" dedi.

Yani aslında AMD ürünlerinde biraz daha fazla sorun çıktığı doğru.
Vatana güveneceksek zaten bırakın bu işi. Adamlar sırf daha fazla para kazanabilmek için arkadaşıma RTX 3060 RX 6700'den daha iyi demişler. Yok Wattman hatası alıyomuş bilmem ne yalan dolan alacağı 1,5K fazla paranın lafını yapıyor. AMD mis gibi alınır NVIDIA kullanıcısı olarak söylüyorum bunu.

Vatana güveneceksek zaten bırakın bu işi. Adamlar sırf daha fazla para kazanabilmek için arkadaşıma RTX 3060 RX 6700'den daha iyi demişler. Yok Wattman hatası alıyomuş bilmem ne yalan dolan alacağı 1,5K fazla paranın lafını yapıyor. AMD mis gibi alınır NVIDIA kullanıcısı olarak söylüyorum bunu.
Kendisi arıza departmanı tarza bir yerde çalışıyor, arızalı ürünleri servise göndermekle görevli zaten. Söyledikleri bu.

Bende aynı şekilde bir NVIDIA kullanıcısı olarak söylüyorum. AMD iyidir. Şimdiye kadar 3 AMD, 2 NVIDIA , 1 HD GRAPHICS kullandım. AMD evet belli başlı yerlerden kırpıyor. Ancak alınmaz denilecek kadar kötü değil. Fanboyluktan ötesi değil, AMD alınmaz demek. NVIDIA kötü demiyorum, AMD alınır diyorum.

Amaç oyunsa AMD, 3D Modelleme vs. ise NVIDIA (Fiyat Kısıtlaması varsa). Bu kadar basit. Gereksiz uzatılıyor bu mevzu.

Yeni konular

Geri
Yukarı