AMD ekran kartları neden aşırı sorunlu?

Çıkan sürücüleri de direkt yüklüyorum OC de yapıyorum hata aldığım yok.

Sürücü kaynaklı hata almıyorum demek istedim yanlış anlaşılmasın.

Ben LoL'de sinirlenip masaya vurunca WattMan aliyordum kapaniyordu sistem daha ustu var mi 😁 😁 😁 😁

Kartın güç beslemesini kontrol et. Bir ara oturtamamışım kasayı sallayınca kablo oynayıp sistem reset atıyordu.

Neyin WattMan olup olmadığı ve neyin sebep olduğu kişiden kişiye değişiyor, oyunun kapanıp AMD cevap vermeyi kesti hatası sayılmıyorsa bende WattMan hatasını almadım. :d

@MOSYONnn Kart stokta stabil zaten. Ben keyfimden overclock yapıyorum. :)

Nvidia'ya da laf etmemiştim de etmiyorum zaten. Boşuna bu kadar tetiklenmene gerek yoktu.
Oho sen bir öyle yazıyon bir böyle şimdi benim yazdığıma yine bir cevap buluyon çelişerek.
Ayrıca tetiklenmiyorum münazara yapıyoruz. Polimik yok ortada, sadece beceriksiz tabiriyle münazaraya giriş yaparsan sert bir münazarayla karşılaşman normal. Kırdıysam kusura bakma.

Oho sen bir öyle yazıyon bir böyle şimdi benim yazdığıma yine bir cevap buluyon çelişerek.
Ayrıca tetiklenmiyorum münazara yapıyoruz. Polimik yok ortada, sadece beceriksiz tabiriyle münazaraya giriş yaparsan sert bir münazarayla karşılaşman normal. Kırdıysam kusura bakma.

Hakaret amacıyla kullanmadım onu tecrübe ve bilgi birikimi gerektirdiğini kastetmek istemiştim ama yanlış ifade ettim. Sen kusura bakma.

Benim bir markayı övüp birini gömmek gibi bir derdim yok eldekini beğendiğimden bahsediyorum sadece.

Stok değerlerle kullanırken veya bir kere düzgün ayar tutturduğumda stabil çalışıyor diyorum çelişme yok yani. Elektrik kesintilerinin kartla alakası olmadığından kartla bağdaştırmıyorum. Diğerleri de benim rahat duramayıp kartı kurcalamamdan kaynaklanıyor. :D

Hakaret amacıyla kullanmadım onu tecrübe ve bilgi birikimi gerektirdiğini kastetmek istemiştim ama yanlış ifade ettim. Sen kusura bakma.

Benim bir markayı övüp birini gömmek gibi bir derdim yok eldekini beğendiğimden bahsediyorum sadece.

Stok değerlerle kullanırken veya bir kere düzgün ayar tutturduğumda stabil çalışıyor diyorum çelişme yok yani. Elektrik kesintilerinin kartla alakası olmadığından kartla bağdaştırmıyorum. Diğerleri de benim rahat duramayıp kartı kurcalamamdan kaynaklanıyor. :D

Çin ekran kartı pazarına girecek diyorlar hocam, 我走在一条又长又细的路上。ekran kartını dört gözle bekliyorum.

Geri
Yukarı