AMD ekran kartları sorunlu mu?

monster4732

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaijan
Daha fazla  
Merhaba R9 270X ekran kartı sipariş ettim.
Fiyatı ve performansı iyi olduğu için bunu tercih ettim.
Bu kar kötü olsa satılmazdı birkaç yorum okudum kart 90 dereceye kadar ısınıp sonra sistem kapanıyormuş.

Bu bilgi doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bagışlayalm derken?

AMD ısınma çağlar ötesinde kaldı. Benimki PowerColor tek fanlı sistem Adana çatır sıcağında klimasız 6 saat oyun oynatıyor. Ancak kasam ve havalandırma fan sistemim süper. Fiyatına göre DARK kasa iyi iş çıkartıyor. Çift 6 pin güç girişli özellikle...

Isınma olursa bana ver dedim. Mahalle kart görsün. Benim mahallede bizim makina fantazi kalıyor. Çift çekidek ötesi yok.

AMD ısınma çağlar ötesinde kaldı. Benimki PowerColor tek fanlı sistem Adana çatır sıcağında klimasız 6 saat oyun oynatıyor. Ancak kasam ve havalandırma fan sistemim süper. Fiyatına göre DARK kasa iyi iş çıkartıyor. Çift 6 pin güç girişli özellikle...

Isınma olursa bana ver dedim. Mahalle kart görsün. Benim mahallede bizim makina fantazi kalıyor. Çift çekidek ötesi yok.
Teşekkürler. Kasa olarak Falcon fal09 düşünüyorum. Fena kasa değil bildiğim kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte 3x windforce çok iyi soğutma ve o.c performansı sunuyor. Kendiminkinden biliyorum, hayırlı olsun. :)

Özel soğutmada sorun olmayacak diye bir kaide yok. PCB'nin kalitesinden tut da belleklerin tipine kadar birçok etken var kaliteli bir ekran kartını ortaya çıkaran.

nVidia'da da, AMD'de de sorunlar olabiliyor ama benim bugüne kadar gördüğüm AMD tarafından RMA'ya giden kartın nVidia'ya göre daha fazla olduğu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı